Marika i Simba łączą siły w nowym drum’n’bassowym utworze!

,,Jesteś (Simba remix)” to nowa wersja kompozycji, która pojawiła się na szóstym długogrającym albumie Mariki zatytułowanym ,,Cykl”. 

Za remix odpowiedzialny jest znany i lubiany producent Simba– producent i dj drumandbass, autor audycji Bita Godzina

Miłością do drumnbassu zaraził się w legendarnej Radiostacji. Tam też stawiał swoje pierwsze kroki jako radiowiec i dj. 

W 2002 uczestniczył w warsztatach Red Bull Music Academy w Sao Paulo

Marika to charyzmatyczna artystka, autorka tekstów i muzyki. Występowała m.in. na Festiwalu Top Trendy, Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki, Life Festival, Poland Rock, Opener, Colours of Ostrava, Expo w Shanghai i Mediolanie.

Była pierwszą wokalistką wykonującą styl reggae-dancehall w Polsce na dużą skalę. Jako prekursorka przebiła się z tym stylem muzycznym do mainstreamu, wydając singiel pt. „Moje serce”. 

Marika wydała do tej pory 6 własnych, długogrających albumów, które zostały dostrzeżone przez branżę muzyczną. Otrzymywała nominację do Fryderyków, była też nominowana do Superjedynki w kategorii: „Debiut Roku” i „Płyta Pop”.

Album ,,Cykl”, wydany w kwietniu 2023 wzbudził bardzo duże zainteresowanie mediów za sprawą ,,pierwszej żywej płyty” – która stała się jednocześnie inkubatorem dla żywego organizmu: https://www.youtube.com/watch?v=tkizlMKVxEA.

To jednak nie koniec niespodzianek. Artystka postanowiła podzielić się z fanami swoją wyjątkową koncertową energią i umieściła w serwisie YouTube  live’ową odsłonę albumu, zarejestrowaną podczas dwóch warszawskich koncertów zespołu (14 kwietnia i 7 lipca 2023).

Materiał dostępny w tym miejscu:

Teledysk:

TYTUŁ: 

Jesteś (Simba Remix)

Wykonawcy:

Marika, Simba 

Muzyka: Marika, Simba, Buslav

Tekst: Marika

Produkcja muzyczna: Simba

Miks: Simba

Master: Kwazar

Social media artystki:

FB: https://www.facebook.com/MarikaOfficial/ 

Instagram: https://www.instagram.com/marika_marta_kosakowska/