evelina ross z folkowym coverem na zakończenie lata!

„Fiat turkus” rozpoczyna serię jesiennych, autorskich singli eveliny ross. To popowy utwór wzbogacony o folkowe brzmienie z nutą ukochanego country wokalistki.
Evelina ross mówi o swoim najnowszym singlu:W utworze „Fiat turkus” śpiewam o marzeniach, o tym że często gubiłam się i nie wiedziałam kim tak naprawdę chcę być. Zastanawiałam się, jak powinnam przeżyć to życie i w końcu o tym, że uratuje mnie tylko spokój. Często gonimy za idealnym scenariuszem, tracąc w tym siebie i nie dostrzegając wszystkich cudownych rzeczy, które nas otaczają. Chcemy więcej, lepiej i wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. Chciałabym tym utworem skłonić moich słuchaczy do refleksji, aby docenili siebie i skupili się na dobrych rzeczach, które posiadają.„Fiata turkus” napisałam już bardzo dawno, leżał w mojej szufladzie prawie dwa lata i właściwie byłam pewna, że w niej zostanie. Natomiast jakieś pół roku temu zaśpiewałam fragment tego utworu mojemu chłopakowi i uznaliśmy, że wspólnie dopracujemy tekst i damy temu szansę. Produkcją zajął się mój gitarzysta Bartek Pawlik. Jest to pierwszy singiel wyprodukowany przez Bartka. Wcześniej jedynie mieliśmy okazję pracować przy moim coverze utworu „Home”. Zatem zarówno dla mnie, jak i dla Bartka, niegdyś gitarzysty w moim zespole, dzisiaj również producenta, to bardzo ważny moment. Nagraniem wokali, miksem i masteringiem zajął się niezastąpiony Arek Kopera, z którym miałam już okazję klika razy pracować przy poprzednich projektach.Singiel w serwisach streamingowych: 
https://e-muzyka.ffm.to/evelinarossfiatturkus

Evelina jest także autorką okładki do singla.

Teledysk:

evelina ross w ostatnim czasie wypuszcza w świat sporą dawką muzyki. Niedawno w serwisach pojawił się utwór stworzony z okazji premiery książki Weroniki Ancerowicz „Smak gorzkiej czekolady”. evelina skomponowała muzykę oraz słowa na podstawie nowej powieści autorki bestsellerowych książek dla młodzieży. Ballada z gitarą w tle z oldschoolowym brzmieniem stała się viralem na TikToku.
https://www.tiktok.com/music/Smak-gorzkiej-czekolady-na-podstawie-ksi%C4%85%C5%BCki-Weroniki-Ancerowicz-7276434780958787586

Utwór w serwisach streamingowych:
https://e-muzyka.ffm.to/evelinarosssmakgorzkiejczekolady

Po chwili melancholii znów wracamy do radosnych gitarowych dzwięków.