Matt Bukovski i Nata ożywiają klasyczny klubowy klimat singlem „IG” 

Jesteście gotowi na muzyczną podróż w czasie z Mattem i Natą?
Matt Bukovski (Piotr Bukowski) jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów i DJ-ów z gatunku trance, od ponad dekady podbijającym sceny i festiwale na całym świecie. W muzyce najbardziej fascynuje go łączenie wzbudzających silne emocje melodii z energetycznymi, szybkimi i mocnymi bitami.Najnowszy utwór Matta powstał we współpracy z wokalistką Patrycją Nowicką,znaną jako Nata. Przy jego okazji artyści pozwolili sobie na sentymentalny powrót do przeszłości, do złotych czasów polskiego clubbingu. Komentują:„A jak zabrzmiałby stary klimat klubowy po polsku?” Od tego się zaczęło. Wracaliśmy do hitów z tamtych lat, zrobiło się nostalgicznie i wtedy wpadliśmy na pomysł, aby zrobić taki eksperyment i przenieść się w czasie – stworzyć coś, co przywoła wspomnienia.Utwór opowiada o tym, jak ważne są uwolnienie się od toksycznych relacji i umiejętność mówienia „nie”. Chyba każdy z nas choć raz był w takiej sytuacji. Mamy nadzieję, że ten utwór swoją energią doda Wam odwagi w walce o siebie.Singiel w serwisach cyfrowych:

https://e-muzyka.ffm.to/mattbukovskinataig

Teledysk:

Matt Bukovski – bio:

30-letni warszawianin swoją przygodę z muzyką zaczął już w wieku 7 lat, zapisując się do szkoły muzycznej na lekcje gry na fortepianie. Potem uczył się też gry na ogromnych piszczałkowych organach, a następnie ukończył wydział kompozycji i teorii muzyki na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. W międzyczasie, około 2009 roku zaczęła się jego silna fascynacja muzyką elektroniczną i brzmieniami syntezatorów.

Jako DJ występuje na całym świecie, można go było zobaczyć na scenach takich krajów jak Holandia, Argentyna, Kanada, Tajwan, Malezja, Wielka Brytania, Izrael, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Włochy, Estonia, Mołdawia, Hiszpania i wielu innych, a także wielokrotnie na festiwalach i w klubach w naszym kraju. W latach 2013-2016 był członkiem agencji DJ-skiej Future Sound of Egypt.

Wydał już ponad 70 oryginalnych utworów i remiksów w zagranicznych wytwórniach, takich jak jak Armada Music (A State of Trance, Who’s Afraid of 138), Black Hole Recordings (AVA, Grotesque, Flashover), FSOE, Raz Nitzan Music, Monster Tunes, Blue Soho, a ostatnio także w swoim własnym nowym labelu, Surrounded Audio.

W rankingu najpopularniejszych DJ-ów Polish DJs Chart został wytypowany przez fanów trzykrotnie w pierwszej piętnastce rankingu, na miejscu 11. i dwukrotnie 15.

Do swoich sukcesów może też zaliczyć umieszczenie swojego kawałka „Eterna” na wiodącej kompilacji Armina van Buurena, „A State of Trance 2013″, a także utworu „Retrospection” na jego krążku „Universal Religion 6″. Ponadto Armin wielokrotnie prezentował produkcje Piotra w swojej audycji „A State of Trance” i setach na żywo.

Piotr obecnie poświęca się też działalności edukacyjnej w ramach projektu „Surrounded Audio” i pomaga innym producentom muzycznym w tworzeniu lepszych utworów i rozwijaniu swoich karier. Głównym rdzeniem platformy jest kanał youtube Surrounded Audio PL z darmowymi poradnikami na temat kompozycji, miksu, aranżacji i sound designu.

Po występach Matta możecie się spodziewać dużej dawki energii, klasycznych oraz emocjonalnych melodii, a także wielu euforycznych momentów. Oraz oczywiście dużo uśmiechu! Nie możecie tego przegapić!