BENITO żyje „PÓŁ NA PÓŁ”. Nowy, smakowity singiel z udziałem Miszela

Podano do stołu! Najnowszy utwór rapera znanego z duetu TUZZA zapowiada jego debiutancki solowy album „IMMORTALE”.
BENITO, największy smakosz wśród raperów i najlepszy raper wśród smakoszy, serwuje słuchaczowi kolejny muzyczny delikates. „PÓŁ NA PÓŁ” z gościnnym udziałem rapera Miszela atakuje soczystym, tanecznym beatem, który przywołuje klimat zbliżających się wakacji, oraz smakowitą melodią. Poproszę podwójny sos, w końcu zjemy jak trzeba!

Moje życie pół żartem, moje życie pół serio/ Moje życie pół żarciem, moje życie pół sceną. W ten nieco autoironiczny sposób BENITO opisuje dualizm, który rządzi jego życiem. Artysta dzieli swoją pasję pomiędzy muzykę i kuchnię, co przekłada się też na jego życie zawodowe – odnosi sukcesy nie tylko na scenie rapowej, ale też w branży gastronomicznej, jako właściciel kultowej warszawskiej pizzerii. Oczywiście tekst utworu można rozumieć też metaforycznie – wielu z nas żyje „PÓŁ NA PÓŁ”, w różnych, z pozoru całkiem odmiennych od siebie światach.

Singiel w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/benitomiszelpolnapol

Teledysk:

BENITO „IMMORTALE” – solowy debiut rapera już wkrótce

Solowa płyta BENITO ukaże się już w czerwcu tego roku. Po zawieszeniu działalności duetu TUZZA, artysta skupia się na solowej karierze, zachowując swoje wyjątkowe brzmienie, ale także ukazując nowe muzyczne wcielenia. Album „IMMORTALE” jest metaforyczną drogą, którą przebył, aby odkryć samego siebie i rozliczyć się ze swoją przeszłością. 

W preorderze można już zamawiać dwupłytowy album, dostępny w wersji z koszulką i/lub bluzą. Sprzedaż dostępna na stronie: www.immortale.pl