Prezentujemy najnowszy singiel IGI prosto z Mediolanu!

„Brak” to intymna, szczera podróż wewnątrz samej siebie. Z pozoru może wydawać się opowieścią o rozstaniu, ale tak naprawdę to refleksja o najważniejszej relacji jaką człowiek ma w życiu- samego ze sobą.

Ta piosenka powstała w trudnym momencie, w którym moja pewność siebie i poczucie własnej wartości były silnie zachwiane. Nie czułam się wystarczająca, zawsze było we mnie czegoś brak.

Droga do samoakceptacji nie jest łatwa i myślę, że wszyscy przechodzimy przez te ciemne uczucia. Mam nadzieję, że „Brak” będzie pomocą w zrozumieniu niektórych emocji, które często biorą nad nami górę. – wspomina IGA.

Artystka aktualnie tworząca i nagrywająca we Włoszech na co dzień współpracuje z producentem Francesco Terraną i już zapowiada kolejne single.

Związała się z Echo Production – reprezentującymi m.in. Marikę, ARS LATRANS Orchestra, Patrick The Pan czy zespół Matylda/Łukasiewicz.

Jej sound można opisać jako alternatywny pop, unikalny mix ciemnych brzmień, reggaetonu i elektroniki.

IGA jest córką skrzypaczki i artystki Teatru Śląskiego. Wyjechała do Włoch jako nastolatka w ślad za mamą, performerką uliczną, która wprowadziła córkę w fascynujący świat muzyki na żywo.

Iga wychowywała się w multikulturowej rodzinie, w której doświadczyła różnych sztuk ekspresji artystycznej wywodzącej się od Neapolu, przez Australię, aż po Brazylię.

Obecnie Iga krąży między Rzymem a północą Włoch, rozwijając się muzycznie i grając swoje piosenki po polsku, angielsku i włosku na ulicach różnych miast. Już niebawem zawita do Państwa.

Teledyski:

Manhattan – https://www.youtube.com/watch?v=dVmy7TVs77M

Zodiak – https://www.youtube.com/watch?v=jUrtPBXOMNU

7niebo – https://www.youtube.com/watch?v=4K6v6ORakvU

Znów – https://www.youtube.com/watch?v=zaJnZmSnMOA

Social media artystki:

Instagram: https://www.instagram.com/iga.music/

YT: https://www.youtube.com/@iga9950