Kacperczyk zapowiada nowy album „Pokolenie Końca Świata” singlem „Moje Najlepsze Lata” 

Premiera albumu „Pokolenie Końca Świata” już 23 czerwca 2023 – ustawcie swoje zegary zagłady.
Koniec świata? Daj coś trudniejszego. Dla tego duetu żaden koniec świata nie jest straszny – w końcu ich pokolenie przeżyło ich więcej, niż którekolwiek wcześniej. Zespół Kacperczyk przedstawia swój trzeci album o tytule„Pokolenie Końca Świata”. Pierwszy singiel „Moje Najlepsze Lata” jest już dostępny w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/kacperczykmojenajlepszelata

Preorder albumu wystartował na SBM Store:
https://sbmstore.pl/kategoria/preorder

‌Kacperczyk „Pokolenie Końca Świata”– nowy album już w czerwcu

Kacperczyk to Pokolenie Końca Świata. Fakt, nie opinia. Doomsday Clock nieubłaganie odlicza czas do naszej samozagłady: północ, 23 czerwca 2023 roku. Ale wiecie, koniec końców będzie dobrze. Bracia Kacperczyk wracają! Ich najnowszy album o tytule: „Pokolenie Końca Świata” to trzeci album w dyskografii Maćka i Pawła Kacperczyków.

Kryzys wieku wczesnego już za nimi. I jak często bywa w takich okresach, okazał się on przełomowym momentem w życiu Pawła i Maćka. Jednak jaką wartość ma jeden kryzys w obliczu końca świata? Tym razem bracia Kacperczyk tworzą szersze spektrum, prowadząc obserwacje na temat wpływu czynników zewnętrznych na dojrzałość osobową. A mówiąc po ludzku: kto lepiej opowie o uczuciach pokolenia, które w swym krótkim istnieniu doświadczyło więcej końców niż sami zainteresowani?

Trzeci album Kacperczyk opowie o końcach, które przeżyliśmy i do których częściowo doprowadziliśmy. „Pokolenie Końca Świata” to płyta o nas i o Was. Maciek i Paweł podeszli do tematu dwojako. Pierwszą stroną medalu są końce świata – te duże, jak pandemia, przełom tysiącleci czy 2012 rok, traktowany jako punkt zwrotny między dwoma epokami. Po drugiej stronie mamy z kolei indywidualne końce świata. Jedni za taki uznają maturę, drudzy puste konto w banku, a jeszcze inni niechcianą ciążę czy odrzucenie przez bliską osobę. Kacperczykowie nie bawią się w proroków. Punktują absurdy świata, w którym przyszło nam dorastać i szukają recepty na dobre życie.

Bracia Kacperczyk to duet, który niezmiennie się uzupełnia. Razem odpowiadają zarówno warstwę liryczną, jak i muzyczną utworów i to właśnie fakt, że wspierają się na każdym kroku, czyni owoc ich współpracy wyjątkowym. W 2020 roku zaprezentowali swoją pierwszą płytę, „Sztuki Piękne”. W kolejnym roku zaprezentowali album „Kryzys Wieku Wczesnego” i kazali nam czekać blisko 2 lata na powtórkę tego sukcesu. Ale doczekaliśmy się.