Czesław Śpiewa „Debiut” – zapowiedź reedycji na winylu!

Już 19 maja będzie miała swoją premierę winylowa edycja jednej z najważniejszych płyt w historii Mystic Production – Czesław Śpiewa „Debiut”.

Album można zamawiać pod tym linkiem:

https://bit.ly/3N9lV6Z

Materiał pierwotnie ukazał się w kwietniu 2008 roku i odniósł ogromny sukces sprzedażowy, plasując się na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży OLiS, a także pokrywając się dwukrotnie platyną. Płytę wyprodukowali Jonas Jensen i Czesław Mozil.  Określając muzykę Czesława na pewno łatwiej byłoby wymienić czego w niej nie ma, niż wyszukać wszystkie niespotykane połączenia składników.

Album zyskał uznanie zarówno ze strony fanów, jak i krytyków muzycznych oraz innych artystów. Za rekomendację, niech posłużą opinie Kasi Nosowskiej, Tomka Lipińskiego i Nergala: 

Kasia Nosowska (z którą Czesław miał przyjemność nagrać płytę i koncert Hey „Unplugged”)”

„Cześć i sława dla Czesława! Nie pamiętam, jak było nim się pojawił”. 

Tomek Lipiński: 

„Czesław to absolutnie wyjątkowe zjawisko. Jego wrażliwość na dźwięki i słowa sprawia, że albo go kochasz, albo go nie znasz”. 

Nergal (Behemoth):

„Nie mam pojęcia jaki to gatunek muzyczny, nie wiem jak ten gość to robi…, ale dźwięki które produkuje Czesio nie są z tego świata. Prawdziwie bajkowa muzyka. Rzecz niezwykła i wyjątkowa na polskim rynku. Ja jestem zaczarowany!”

Tracklista LP:

Strona A
1. Ucieczka z wesołego miasteczka
2. Tyłem do przodka
3. Maszyna do świerkania
4. Żaba tonie w betonie
5. Wesoły kapelusz

Strona B
6. Mieszko i Dobrawa jako początek Państwa Polskiego
7. Pożycie małżeńskie
8. Kradzież cukierka
9. Język węża
10. Efekt uboczny trzeźwości