Dwa oblicza Kelly Clarkson. Podwójny singiel gwiazdy „mine”/”me”. 

Wschodząca artystka Gayle współautorką piosenki

Nominowana do Grammy supergwiazda, Kelly Clarkson, zaprezentowała podwójny singiel „mine”/”me”, będący pierwszym przedsmakiem jej dziesiątego studyjnego albumu „chemistry”. Płyta ukaże się 23 czerwca.
 
– Chemia między ludźmi jest czymś jednocześnie niesamowitym i przytłaczającym – komentuje wokalistka. – Trochę, jakbyś nie miał w tej kwestii żadnego wyboru. Po prostu ciągnie Was do siebie, co może być i dobre, i złe. Ten album pokazuje każdą drogę, w jaką może taka chemia zabrać.
 

Dwa nowe utwory doskonale się uzupełniają, jednocześnie ze sobą kontrastując. W utworze „mine” Clarkson jest szczera jak nigdy dotąd, śpiewając: „no dalej, złam moje serce, spoko”, by później poszukiwać karmicznego odwetu. Tymczasem w „me„, triumfalnym hymnie dodającego siły i pewności siebie, Kelly kieruje uwagę do wewnątrz. Ten utwór Clarksonnapisała we współpracy z nominowaną do Grammy, wschodzącą gwiazdą Gayle (przebój „abcdefu”). Piosenka kończy się osobistymi a zarazem uniwersalnymi słowami: „nie potrzebuję nikogo, kiedy mam siebie”.
 
– Postanowiliśmy wydać „mine” i „me” w tym samym czasie, ponieważ nie chciałam, aby tylko jedna piosenka reprezentowała cały album czy też związek– tłumaczy Kelly. – Na płycie pojawia się wiele etapów żalu, starty. Każdy utwór reprezentuje inny emocjonalny stan.

Słuchaj „mine”/”me”

Zobacz na YT

Kelly Clarkson ogłosiła premierę „chemistry” wraz z serią koncertów w Las Vegas, które rozpoczną się 28 lipca 2023 roku w Bakkt Theater w Planet Hollywood Resort & Casino.
 
Kelly Clarkson to jedna z najpopularniejszych artystek naszych czasów. Gwiazda sprzedała na całym świecie ponad 25 milionów albumów i 40 milionów singli. Urodzona w Teksasie piosenkarka zdobyła rozgłos w 2002 roku jako zwyciężczyni inauguracyjnego sezonu „American Idol”Clarksonszybko stała się jedną z najlepszych popowych artystek, a także pierwszą, która znalazła się na szczycie każdej z list przebojów Billboardu: pop, adult contemporary, country i dance.
 
chemistry” to dziesiąty studyjny album gwiazdy i jej trzecie długogrające wydawnictwo w barwach Atlantic Records, po „Meaning of Life” z 2017 roku i „When Christmas Comes Around….” z 2021 roku.
 
Artystka właśnie kręci czwarty sezon swojego nagradzanego Emmy programu „The Kelly Clarkson Show„. Ponadto Kelly ponownie zostanie coachem w 23. sezonie „The Voice„.
 
Lista utworów „chemistry „:
1.  skip this part
2.  mine
3.  high road
4.  me
5.  down to you
6.  chemistry
7.  favorite kind of high
8.  magic
9.  lighthouse
10.   rock hudson
11.   my mistake
12.   red flag collector
13.   i hate love (feat. Steve Martin)
14.   that’s right (feat. Sheila E.)