PAULA ROMA – Śmiało – nowy singiel i teledysk już w sieci. 

PAULA ROMA nie zwalnia tempa i zapowiada kolejny album!

Po zaledwie sześciu miesiącach od premiery debiutanckiej płyty „Cholerne pragnienie„, artystka wkracza w nowe muzyczne opowieści. 
Singiel „Śmiało„, który właśnie zadebiutował w sieci, to mieszanka popu i soulu. Piosenka przyprawiona metaforyczną warstwą liryczną opowiada w wielowymiarowy sposób o płaczu.

„Singiel „Śmiało” powstał podczas silnych turbulencji w samolocie, w rejsie powrotnym z Fuerteventury – opowiada PAULA– Silne doznania lękowe oraz uczucie nadchodzącego płaczu pozwoliło napisać naszpikowany emocjami tekst. 
„Jak gin i tonic na dużej wysokości działa jak lekarstwo złudnie na moje słabości…”

ZOBACZ TELEDYSK „SMIAŁO”

Śmiały” jest także wyjątkowo dynamiczny teledysk, do którego Paula sama napisała scenariusz oraz czuwała nad jego reżyserią, której podjął się
Marcin Kopiec (Mortvideo). 

POSŁUCHAJ UTWORU „ŚMIAŁO”
Za warstwę muzyczną utworu „Śmiało” odpowiada PAULA oraz DrySkull(Robert Krawczyk) – producent, który współpracował z takimi artystami jak: MrozuSokół czy Dawid Podsiadło. DrySkull jest także producentem części piosenek z zapowiadanego nadchodzącego krążka artystki. Nie zabraknie na nim także utworów stworzonych we współpracy z Jurkiem Zagórskim, współautorem płyty „Cholerne pragnienie„.