ARS LATRANS Orchestra – Jedyny taki projekt w Polsce z nową propozycją artystyczną – REWORKI!

Nietuzinkowość projektu ARS LATRANS Orchestra jest powszechnie znana już od samego ich wejścia na polski rynek muzyczny.

To zupełnie niesztampowe podejście do tworzenia i komponowania.

Wyjątkowość tego projektu bierze się również z tego, że zespół zaprasza artystów na obozy kompozycyjno-twórcze, gdzie powstają nowe utwory.

Organiczność tego zespołu jest jego największym atutem, artyści i publiczność nigdy się nie nudzą czego upust można zaobserwować na licznych koncertach projektu.

Projekt – Sztuka Miłości x Y2KREWORKIto kolejne działania mające na celu – wyrywanie się schematom.

Do współpracy z całym projektem Stowarzyszenie ARS LATRANS zaprosiło wyjątkowych twórców i producentów.

Utwory z albumu ,,Sztuki miłości” w nowej odsłonie przygotowali: Dawid Płonka, SARAPATA, Szatt i Eurodanek

Jak wspomina lider muzyczny zespołu – Piotr Wykurz (Clock Machine, Jann, Dawid Tyszkowski)

„Założeniem działalności naszego kolektywu ARS LATRANS jest wspieranie i promowanie twórców, dlatego po wydaniu płyty Y2K wpadł nam do głowy pomysł, żeby zaprosić producentów wywodzących się z kompletnie innych stylów i środowisk.

Chcieliśmy, aby każdy twórca odwzorował w muzyce swój indywidualny pomysł 

Przez to powstało coś wyjątkowego, pociągającego, zupełnie odmiennego niż utwory, które dotychczas wydawaliśmy.”

Pierwszy singiel ARS LATRANS Orchestra x Dawid PłonkaI Fall Again (Y2K Rework) jest utworem kończącym płytę Sztuka Miłości, jednak tutaj, jego rework wdzięcznie rozpoczyna przygodę z zupełnie nowymi odsłonami piosenek ARS LATRANS Orchestry.

PREMIERA utworu zaplanowana została na 26.01.2023r.

Rework autorstwa Dawida Płonki, nasycony motywem lat 2000 wzbudza ogrom różnorodnych uczuć w odbiorcy. Z jednej strony narastająca energia porywa w taneczną, kolorową otchłań, z drugiej, jak zawsze kojący wokal Runforresta, sprawia, że czujemy się bezpieczni w tym, co nowe i nieznane. 

O Producencie:

Dawid Płonka jest młodym producentem inspirującym się brzmieniami hyperpopowej elektroniki oraz RnB. Tworzy solo projekt „Dafeat” pod którym można znaleźć najwięcej jego publikacji: w tym EP oraz mixtape, którego jeden z promujących singli „THONGS” znalazł się na okładce międzynarodowej playlisty „Tidal Rising Global”. Dawid ściśle współpracuje z Dominiką Płonką, ale na koncie również utwory z wokalistkami: Anią Szlagowską oraz Kathią. 

ARS LATRANS Orchestrę tworzą: Runforrest (Grzegorz Wardęga), Odet (Aleksandra Dąbrowska), dybiński (Nikodem Dybiński), Kuba Jaworski (Gypsy and the Acid Queen, IGO), koko die (Konrad Nikiel), Jakub Wojtas (IGO, MGO, Clock Machine), Piotr Wykurz (Dawid Tyszkowski, Jann, Clock Machine)

ocial Media I Muzyka ARS LATRANS ORCHESTRA:

Spotify: https://open.spotify.com/artist/1LzVOPgsaVzyFmXDqIPOCT

Facebook: https://www.facebook.com/arslatrans

Instagram: https://www.instagram.com/arslatrans/

YouTube: https://www.youtube.com/c/ArsLatrans