wyszyński. i Jonatan łączą siły w utworze „Gdzie jesteś?”

Dwaj muzycy ze Stargardu poznali się w… Warszawie. I uznali, że muszą nagrać coś razem!
Utwór „gdzie jesteś?” to najnowszy singiel produkcji wyszyński. & Jonatan. Jest to pierwszy numer, który powstał w kolaboracji tych dwóch artystów. Przypadkowe spotkanie muzyków w Warszawie doprowadziło do sesji w studiu nagraniowym i powstaniu tego klubowego hitu.

Ciekawostką jest to, że podczas sesji okazało się, że twórcy pochodzą z tego samego miasta – Stargard. Wspólna pasja, podróże, oraz wspólny vibe muzyczny zaowocował tym, że usłyszymy jeszcze w tym roku kilka propozycji tego duetu.

Singiel „Gdzie jesteś?” jest już dostępny w serwisach cyfrowych:
https://emuzeme.ffm.to/wyszynskigdziejestes
wyszyński. – bio:wyszyński. – głodny świata młody solista i producent z Pomorza Zachodniego.Muzyczna przygoda zaczęła się dla niego od prywatnych zajęć muzycznych, następnie kontynuował ją na Akademii Sztuki w Szczecinie. Na swoim koncie wyszyński. ma wiele polskich i zagranicznych występów, zarówno w chórze jak i solo; odwiedził już między innymi Stany Zjednoczone, Włochy, Danię czy Niemcy. Supportował takich twórców jak Oceana, Lanberry czy legendarny Krzysztof Krawczyk, a ostatnio rozgrzewał publikę przed koncertem Malika Montany na szczecińskiej Łasztowni.Wyszyński. występował wielokrotnie na festiwalu Miedwie Street Night, gdzie grał wspólnie z takimi artystami jak Trill Pem, Wac Toja i Tymek. W historii jego twórczości znaleźć można współpracę z Mateuszem Ziółko oraz lokalnymi artystami, z którymi tworzy nowatorskie muzycznie duety. Wyszyński. może pochwalić się także licznymi wyróżnieniami i nagrodami, z których najświeższym jest wyróżnienie w projekcie Narodowego Centrum Kultury ,,Kultura w sieci”. Sam przyznaje, że jego aktualnym głównym nurtem jest pop-rap, ale z otwartą głową podchodzi do całego muzycznego świata. Jego najpopularniejszy utwór „ragazza” z gościnnym udziałem RuskieFajki uzyskał ponad milion odsłon w serwisach streamingowych.
Jonatan – bio: Jonatan, czyli Jonatan Chmielewski, którego możecie znać jako połowa duetu producenckiego MIYO. W ramach tego projektu współtworzył takie numery, jak „Cały świat” z Young Igim, „Choker” z Bedoesem czy radiowe hity „Będzie lepiej” z Tymkiem, „Uzależniony” ze Smolastym. Jonatan Chmielewski to również Don Juan Wielki – znana postać internetu, która pobiła rekordy popularności w serwisach YouTube oraz Tiktok.