Nowy album Armina Van Buurena w sprzedaży! – Armin Van Buuren – Embrace

Armin Van Buuren - Embrace (front)-4

Po znakomitych „76”, „Shivers”, „Imagine”, „Mirage” i „Intense”, przyszedł czas na szósty autorski materiał najbardziej utytułowanego DJ’a na świecie. Krążek pt. „Embrace”, to połączenie elektroniki z różnymi stylami muzycznymi. Armin, jakiego jeszcze nie słyszeliście!

 

Każdy kolejny singiel, remix, kompilacja czy nowy studyjny album nominowanego do nagrody GRAMMY®, holenderskiego DJ’a i producenta Armina Van Buurena, zawsze wywołują wielkie poruszenie wśród fanów muzyki elektronicznej. Wydany w 2013 roku materiał pt. „Intense”, okazał się ogromnym, międzynarodowym sukcesem. Został wysoko oceniony zarówno przez krytyków, jak i wielbicieli sceny klubowej oraz mainstreamu, również w Polsce gdzie pokrył się złotem.

Po dwóch latach pracy w studio, Armin z dumą prezentuje następcę, czyli szósty autorski album zatytułowany „Embrace”, do którego projekt graficzny i ikonografia zostały stworzone przez znanego fotografa i reżysera Antona Corbijna. Wydawnictwo składa się z 15 utworów, wśród których oprócz znanych hitów „Another You”, „Off The Hook” czy „Strong Ones”, znajdziemy zupełnie nowe kompozycje, nagrane m.in. z takimi artystami jak holenderski trębacz jazzowy Eric Vloeimans, rockowa grupa Kensington, słynny duet producencki Rock Mafia, amerykański wokalista Gavin DeGraw, londyńskie trio DBX czy legendarny niemiecki projekt Cosmic Gate.

Armin uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Album „Embrace” to kolejny, niezwykle ważny krok w jego bogatej karierze muzycznej. Najbardziej różnorodny materiał, jaki kiedykolwiek nagrał.

 

Tracklista:

 1. Embrace (feat. Eric Vloeimans)
 2. Another You (feat. Mr. Probz)
 3. Strong Ones (feat. Cimo Fränkel)
 4. Make It Right (feat. Angel Taylor)
 5. Face Of Summer (feat. Sarah deCourcy)
 6. Heading Up High (feat. Kensington)
 7. Gotta Be Love (feat. Lyrica Anderson)
 8. Hands To Heaven (feat. Rock Mafia)
 9. Caught In The Slipstream (feat. BullySongs)
 10. Embargo (with Cosmic Gate)
 11. Freefall (feat. BullySongs)
 12. Indestructible (feat. DBX)
 13. Old Skool
 14. Off The Hook (with Hardwell)
 15. Looking For Your Name (feat. Gavin DeGraw)

 

PREMIERA: 30.10.2015, JUŻ W SPRZEDAŻY!

Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

UWAGA! KAŻDY EGZEMPLARZ CD, OPRÓCZ ZWYKŁEJ KSIĄŻECZKI ZAWIERA RÓWNIEŻ PLAKAT!

www.sonymusic.pl