Ava Max to „Million Dollar Baby”Popowa gwiazda zapowiada album „Diamonds & Dancefloors”, który ukaże się na początku 2023 roku

Ava Max, popowa sensacja mająca w dorobku multiplatynowe płyty, przedstawia swój nowy, popowy hymn „Million Dollar Baby”. Utwór zapowiada nadchodzący album gwiazdy „Diamonds & Dancefloors”, który ukaże się 27 stycznia.

Posłuchaj 'Million Dollar Baby’

Energiczny, seksowny numer powstał na podstawie „Can’t Fight The Moonlight” LeAnn Rimes i już – tylko za sprawą teaserów klipu z udziałem Rimes – stał się hitem na TikToku. Za reżyserię teledysku odpowiada Andrew Donoho (Khalid, Janelle Monae, Paul McCartney).

– Kiedy pracowałam nad tą piosenką, przechodziłam przez naprawdę trudny okres w moim życiu – złamane serce i po prostu dużo smutku – mówi Ava Max. – Zatytułowałam ją „Million Dollar Baby”, by przypomnieć samej sobie o własnej wartości. Napisałam tekst o tym, że można przezwyciężyć przeciwności i osiągnąć wszystko. Wers „Uwolniła się z okowów i zmieniła ogień w deszcz” ukazuje podróż, w którą zabrał mnie ten utwór. Od bycia zdołowaną przez wyzwolenie i poczucie, że znów jestem sobą.

Ava Max po raz pierwszy zaanonsowała płytę „Diamonds & Dancefloors” z pomocą głównego singla „Maybe You’re The Problem„, który obecnie ma ponad 20 milionów wyświetleń na YouTube. „Maybe You’re The Problem” to z kolei następca nagranego we współpracy z DJ-em Tiësto przeboju „The Motto„, który dotarł do 5. miejsca notowania Dance/Electronic Songs na Billboardzie, gromadząc blisko 835 milionów streamów na całym świecie. Teledysk do nagrania, wyreżyserowany przez Christiana Breslauera (The Weeknd, Lil Nas X, Doja Cat), ma ponad 94 miliony odsłon.

Wyczekiwany album „Diamonds & Dancefloors” będzie następcą debiutu „Heaven & Hell”, który przyniósł 8,5 miliarda streamów ,zapewniając wokalistce złote, platynowe oraz multiplatynowe certyfikaty w kilkunastu krajach. W Stanach Zjednoczonych płyta pokryła się złotem, a w Polsce potrójną platyną.

Magazyn „Forbes” umieścił Avę Max na prestiżowej liście „30 najlepszych przed 30″.

Zobacz na YT

Ava Max

Za sprawą nowego singla „Maybe You’re The Problem” zapowiadającego album „Diamonds & Dancefloors”, Ava Max już wzniosła się na kolejny poziom popowego sukcesu.

Z ponad 12 miliardami odtworzeń na całym świecie, szeregiem przełomowych kooperacji oraz wielomazłotymi i platynowymi certyfikatami w samych Stanach Zjednoczonych, pochodząca z Albanii amerykańska artystka szybko udowodniła, że jest prawdziwą supergwiazdą popu. W 2018 roku Max zabłysnęła w wielkim stylu dzięki hitowi „Sweet but Psycho”, który czterokrotnie pokrył się platyną w USA. Piosenka, która dotarła na szczyt list przebojów w ponad 20 krajach, ma dziś ponad 3,5 miliarda streamów. W Polsce singiel osiągnął diamentowy status. W połączeniu z oficjalnym teledyskiem, który zdobył już ponad 780 milionów wyświetleń, „Sweet But Psycho” dodatkowo przyniósł Max serię wyróżnień, w tym pożądaną nagrodę 2019 MTV Europe Music Awards w kategorii Best Push Artist oraz nominacje w kategorii Najlepszy nowy artysta (Best New Artist) zarówno podczas MTV Video Music Awards i podczas MTV Europe Music Awards, a także statuetkę iHeartRadio Titanium Award.

Ava Max podtrzymała dobrą passę, wydając serię przebojowych singli, w tym nagrodzone złotym certyfikatem w Stanach Zjednoczonych „So Am I”, „Salt” i „My Head & My Heart”, a także pokryty platyną tytułowy utwór z jej uznanego pełnometrażowego debiutu „Heaven & Hell”. Płyta przyniosła wokalistce 11 miliardów streamów, a także złote, platynowe i multiplatynowe certyfikaty w kilkudziesięciu krajach. W 2021 roku Ava zaprezentowała singiel „EveryTime I Cry”, do którego klip wyreżyserowany przez nią samą i Charlotte Rutherford, zgromadził ponad 23 miliony odsłon. Kolejny był taneczny hymn „The Motto”nagrany z Tiësto (500 milionów streamów).

Ava ponadto nawiązała współpracę z takimi gwiazdami, jak Alan Walker, Pablo Alborán, David Guetta, Jason Derulo, AJ Mitchell (złoty w USA singiel „Slow Dance”) czy Thomas Rhett i Kane Brown (złoty w USA „On Me”).

Teraz z singlami „Maybe You’re The Problem” i „Million Dollar Baby” oraz zapowiedzią płyty „Diamonds & Dancefloors”Ava Max jest gotowa przesunąć kolejne granice popu, obierając kurs na szczyt i jeszcze wyżej.