Joel Corry i Becky Hill jako agenci specjalni. Zobacz teledysk do „History”

Po premierze na początku sierpnia singla „History”, Joel Corry i Becky Hill przedstawiają oficjalny teledysk do piosenki. Za reżyserię klipu odpowiada Elliot Simpson, który wcześniej nakręcił dla Joela obrazki do przebojów „Head & Heart” feat. MNEK, „BED” z udziałem RAYE i Davida Guetty oraz „I Wish” feat. Mabel. Akcja teledysku do „History” rozgrywa się w nieodległej przyszłości. Na ekranie widzimy Joela i Becky w rolach agentów Jednostki Rekonfiguracji Pamięci, którzy składają wizytę zrozpaczonemu byłemu partnerowi, pomagając mu zrekalibrować wspomnienia o dawno utraconym związku.

Zobacz na YT

Klip ukazuje się po tym, jak singiel „History” przebił się do top 20 po zaledwie 2 tygodniach od premiery.Tym samym Joel może pochwalić się siódmym, a Becky jedenastym utworem w top 20 brytyjskiej listy przebojów.

Joel Corry

Z pięcioma platynowymi płytami na Wyspach, pięcioma nominacjami do BRIT i ponad dekadą klubowych występów na całym świecie, Joel Corry jest jednym z najbardziej uznanych twórców na scenie tanecznej. Przełomem był dla niego singiel „Sorry” z 2019 roku – przeróbka klasyka UK Garage z repertuaru Monsta Boya. Piosenka spędziła 10 tygodni w top 10 brytyjskiej listy przebojów, docierając na6. miejsce zestawienia. Numer pobił też dzienny rekord Shazama, zdobywając 41 tysięcy tagów w ciągu 24 godzin. Od tego czasu Corry współpracował z takimi gwiazdami, jak David Guetta, Jax Jones, Charli XCX i Saweetie, a także wylansował brytyjski, taneczny hymn 2020 roku „Head & Heart” feat. MNEK. W 2021 roku odbył wyprzedaną trasę po USA i Wielkiej Brytanii, wystąpił na MTV Europe Music Awards na Węgrzech i zadebiutował z rezydencją na Ibiza Rocks, gdzie ostatecznie pojawił się dwa lata z rzędu. Obecnie jest w trakcie serii koncertów w Las Vegas.

Posłuchaj 'History’

Becky Hill

Becky Hill, pionierka sceny elektronicznej, obdarzona niebywałym talentem do pisania przebojowych piosenek i laureatka nagrody BRIT, jest jedną z najbardziej rozchwytywanych brytyjskich artystek. David Guetta nazwał ją „jedną z niewielu królowych muzyki dance„, co wydaje się bardziej niż trafne, zważywszy, że wokalistka napisała i wykonała 15 utworów, które znalazły się w top 40 brytyjskiej listy przebojów, z czego 5 trafiło do top 10, a jeden na sam szczyt zestawienia. Łącznie nagrania zgromadziły ponad 3,2 miliarda streamów na samym Spotify. W Wielkiej Brytanii zdobyła 13 platynowych, 11 złotych oraz 14 srebrnych płyt. Była też trzecią najchętniej słuchaną brytyjską solistką na Spotify w 2021 roku, ustępując miejsca tylko Adele i Dua Lipie.

Jej pierwsza płyta „Only Honest On The Weekend”, wydana w sierpniu 2021 roku, zadebiutowała na 7. miejscu brytyjskiej listy sprzedaży. Z albumu pochodzi platynowy hit „Remember”, który był jedną z najczęściej streamowanych numerów 2021 roku. Ponadto, Becky współpracowała z tak rozmaitymi artystami, jak Rudimental, Matoma, Galantis, Little Simz, a z jej talentu do pisania piosenek korzystali tacy artyści, jak MK, Tiesto, Jax Jones i Martin Solveig, a także MNEK i Little Mix.