Sam Ryder przedstawia „Somebody”

Sam Ryder wraca z nowym singlem zatytułowanym „Somebody”, w którym łączą się soulowe brzmienia i słoneczne popowe dźwięki, oddając klimat wakacyjnej miłości. Z imponującymi wokalnymi popisami, „Somebody” to hymn, którego trzeba słuchać na cały regulator.

– Pamiętaj, jest ktoś, kogo TY inspirujesz – opowiada o nowej piosence wokalista. – Cała życzliwość, pozytywna energia i radość, której doświadczyliśmy w tym roku. Ostatecznie chodzi o radość z dawania miłości i doświadczania jej.

„Somebody” to kolejny rozdział w ciągle rozwijającej się muzycznej podróży Sama, po tym jak ogłosił trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, gdzie prezentować będzie materiał z nadchodzącego debiutanckiego albumu.

Posłuchaj 'Somebody’

Zobacz na YT

Nim kariera Rydera nabrała rozpędu, ten urodzony showman spędził ponad dekadę, szlifując swoje umiejętności w pubach i klubach, śpiewając w różnych zespołach, jednocześnie pracując jako kierowca furgonetki.

Sukces zapewnił mu utwór „Space Man”, który zaprezentował na konkursie Eurowizji czy podczas platynowego jubileuszu królowej. „Space Man” dotarł do 2. miejsca brytyjskiej listy przebojów, stając się najwyżej notowaną eurowizyjną piosenką w ciągu ostatnich 25 lat. Singiel rozszedł się w ponad 300 tysiącach egzemplarzy.

Wokalista z Essex dał się poznać w trakcie lockdownu, kiedy jego filmiki na TikToku wzbudziły zainteresowanie takich gwiazd, jak Alicia Keys, David Guetta, Justin Bieber i Sia. Od tej pory Sam Ryderzgromadził 13 milionów followersów i ma 106 milionów polubień na platformie. Tym samym był w 2021 roku jednym z najpopularniejszych brytyjskich artystów na TikToku.