Selin jest „Cool”

Posłuchaj 'Cool’
Selin to urodzona w Turcji, wychowana i wykształcona w Wielkiej Brytanii obiecująca młoda piosenkarka, której pasja do muzyki rozkwita od dzieciństwa. Selin pisze własne, szczere popowe piosenki, czerpiąc inspiracje z najróżniejszych gatunków. Jej pochodzenie bez wątpienia wpłynęło na jej twórczość i artystyczną wizję, składając się na unikatowy styl w klimacie retro-chic. Obdarzona charakterystycznym głosem wokalistka zadebiutowała solo urzekającą piosenką „GİDİP GEL”, która zmyślnie łączy turecki i angielski tekst z harmonijnymi brzmieniami. Po przełomie z dwujęzycznym utworem w 2021 roku, Selin zaprezentowała zaśpiewaną w całości po angielsku wersję kawałka „Give and Take”.

Zobacz na YT

Pod koniec lutego 2022 roku Selin powróciła z kolejną wpadającą w ucho dwujęzyczną balladą „ASİ„, skomponowaną we współpracy z tak wspaniałymi muzykami, jak Ozan Bayraşa i Onur Özdemir, którzy mają na koncie wiele tureckich bangerów.

Jej trzecim singlem, który napisała sama był „HİS”, który ugruntował jej pozycję na muzycznej scenie.

Teraz Selin przygotowała swoją pierwszą, w pełni anglojęzyczną piosenkę „COOL”, której współautorami są Micky Blue i Gil Lewis. Utwór opowiada o trudnej sytuacji pary, która postanawia przyjaźnić się po rozstaniu. „COOL” to przyjemny popowy kawałek, który odzwierciedla beztroski, ale i niezależny charakter Selin i prezentuje jej zachwycające umiejętności  wokalne.

Selin gotowa jest na światową karierę z kolejnymi międzynarodowymi hitami pokroju „COOL”.