Nowa ekipa na pokładzie MaxFlo. 21NADOBE startuje z pre-orderem płyty

21NADOBE to skład, który dołączył do grona reprezentantów MaxFloRec. Singlem „Underrated” grupa przedstawia się słuchaczom i zwiastuje wydanie krążka pod skrzydłami śląskiej oficyny. Album zatytułowany będzie „Nikt jak człowiek”, a jego przedsprzedaż ruszyła właśnie na www.MaxFloSklep.pl

21NADOBE to dwuosobowa grupa, która swoje działania koncentruje wokół nietuzinkowych koncepcji opartych na zabawie słowem i skupianiu dużej uwagi na warstwie technicznej. Takie też założenia przyświecały duetowi podczas przygotowywania krążka „Nikt jak człowiek”, którym zadebiutuje on niebawem w szeregach MaxFloRec. Płyta składać się będzie z 12 utworów i − jak zapowiadają artyści − aby w pełni zapoznać się z zamysłem, należy posłuchać jej w całości. Każdemu numerowi z tracklisty towarzyszyć będzie osobny klip, będący nieodłącznym elementem całego projektu. Singlem otwierającym jego promocję jest „Underrated”, w którym gościnnie skreczuje DJ Merrenda.

Pod adresem: https://tiny.pl/9385xwystartowała przedsprzedaż albumu „Nikt jak człowiek”. Za produkcję bitów na krążku odpowiada ReFresh, natomiast o miks i mastering materiału muzycznegozadbał OER.Nagrania powstały w ProMusicLab w Krakowie.

Jak mówią panowie z 21NADOBE: „Materiał na płytę powstawał przez ostatnie dwa lata. Wydarzenia, które w tym czasie się rozegrały dotyczyły nas wszystkich − skłaniały coraz bardziej do spojrzenia na człowieka w krytyczny sposób i posłużyły za inspirację do tworzenia. W numerach miesza się zatem szczera samoocena z opinią na temat ludzkich zachowań, które obserwujemy w bezpośrednim otoczeniu każdego dnia. Znalazło się tu dużo typowego dla naszego składu ironicznego spojrzenia na świat z krytycznym i szczerym podejściem do samych siebie.”

Premiera wydawnictwa planowana jest na wrzesień br