SABINA feat. Michał Szczygieł „TWIST”: Kolejny singiel z nowego albumu „Bluemental”

Nowoczesność i retro, Ona i On – razem tworzą nową rzeczywistość… Czeka Was muzyczny „odlot”, będziecie w dwóch światach równocześnie!
„TWIST” to ostatni singiel promujący najnowszy album SABINY, o intrygującym tytule „Bluemental”, którego premiera będzie miała miejsce 29 kwietnia. SABINA, czyli Sabina Karwala, to artystka młodej sceny muzycznej, jednakże mogąca pochwalić się już niemałym doświadczeniem scenicznym. Na swoim koncie ma już album LEPIDOPTERA”, gra główną rolę w musicalu „Chicago”, można zobaczyć ją również w produkcjach serialowych. 
 
„TWIST” to piosenka idealnie skrojona na miarę lat 60-tych. Jest powrotem do przeszłości, ale w nowoczesnej i zaskakującej odsłonie. Utwór niczym wehikuł czasu przenosi nas do innego świata, gdzie pojawia się główny bohater. Wciela się w niego Michał Szczygieł – wspaniały artysta młodego pokolenia, piosenkarz, twórca przebojów takich jak „Spontan” czy „Nic tu po mnie”, którego SABINA zaprosiła do współpracy. Michał Szczygieł idealnie oddaje ducha nowoczesnych czasów w zderzeniu z SABINĄ, zapraszającą widzów do czasów retro. Mamy tutaj ciekawe spotkanie dwóch światów, które zaowocowało pięknymi brzmieniami.

Utwór, pomimo swojego ciepłego i wakacyjnego charakteru, porusza ważne tematy. Między słowami opowiada o dystansie społecznym, o uzależnieniach od różnych substancji, o ucieczce przed problemami w inny świat, o samotności i izolacji”- komentuje SABINA. To niezwykle ważne i trudne tematy, więc niech nie zwiedzie Was radosny klimat piosenki…

Muzyka oparta jest na kanwie oldschoolowych utworów z lat 60-tych, w nowej, elektronicznej odsłonie. Autorami tekstu są SABINAMichał Szczygieł i Magdalena Marek. Muzykę stworzył ten sam team wsparty przez producenta Janka Bieleckiego.

Teledysk:

SABINA „Bluemental” – premiera albumu 29.04.2022

Nowy album SABINY „Bluemental” ukazał się 29 kwietnia. Jest już dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/sabinabluemental

SABINA – bio:

SABINA Karwala  – artystka niezależna. Sama pisze teksty, komponuje, kreuje swą artystyczną wizję. Jest zawodową aktorką, kompozytorką, wizjonerką. Mając głowę pełną pięknych wizji, jednocześnie mocno stąpa po ziemi. Z jednej strony delikatna, wręcz efemeryczna, z drugiej zaś – wulkan energii i sceniczna charyzma. Dokładnie wie, czego chce.

Absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi, do niedawna spełniająca się głównie na scenach teatralnych (obecnie gra m.in. w musicalu „Chicago”), można zobaczyć ją również w produkcjach serialowych („Wojenne dziewczyny”). Finalistka 36. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na rynku muzycznym zadebiutowała na początku 2018 roku, prezentując swój pierwszy singiel zatytułowany „Kołysanka”. Ma na koncie albumy LEPIDOPTERA” „Bluemental”.

Zobacz koniecznie:
FB: https://www.facebook.com/SabinaKarwala
IG: https://www.instagram.com/sabinamachina/
YT: https://www.youtube.com/channel/UCKfCMw4T6rfg8-Ago0FQYFQ
SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/0iPraaPlcEhdbhEVtaZ598
WWW: https://goingnew.pl/sabina/
DRZEWKO: https://linktr.ee/sabinamachina