Już w tym tygodniu – MARILLION WEEKEND – 8-10 kwietnia 2022, ŁÓDŹ, Klub Wytwórnia

Mamy zaszczyt powiadomić, że po wielkim sukcesie zarówno artystycznym, jak i frekwencyjnym dwóch Marillion Weekends, które odbyły się w naszym kraju w 2017 i 2019 roku, zespół ponownie zdecydował się na zorganizowanie tego wyjątkowego święta fanów w Polsce – ponownie w Łodzi, w znakomitej sali Klubu Wytwórnia.  W ciągu trzech wieczorów 8, 9 i 10 kwietnia 2022 w Klubie Wytwórnia w Łodzi zespół zagra trzy zestawy utworów, inny każdego dnia. Dokładny plan wydarzenia pozostaje owiany tajemnicą, na razie wiadomo jedynie, że sobotni wieczór wypełni muzyka z najnowszego, znakomitego i uznanego przez krytyków za jeden z najlepszych w karierze zespołu, albumu – „An Hour Before It’s Dark”. W sobotni i niedzielny wieczór na scenie pojawią się też polskie zespoły supportujące główną gwiazdę, w sobotę będzie to uznany Collage, a w niedzielę stawiający pierwsze kroki na muzycznej scenie – Pinn Dropp. Tradycją jest, że w trakcie eventu zbierane są pieniądze na cele dobroczynne. W tym roku, w związku z sytuacją na Ukrainie, z inicjatywy polskiego fanclubu Zespołu The Web Poland – podjęta została współpraca z Polską Akcja Humanitarną, zebrane w loterii pieniądze przekazane zostaną na jej akcję SOS Ukrainie. Zespół Marillion wyprodukował także specjalnie na te okazję koszulki, dochód ze sprzedaży których przekaże na wyżej wymieniony cel. 

Ostatnie trzydniowe karnety na miejsca stojące będą do nabycia przed imprezą w kasie Klubu Wytwórnia.Więcej informacji:https://www.thewebpoland.pl/marillion-weekend/https://www.facebook.com/groups/253836492050695 For English readers:https://www.marillionweekend.com/Poland/Poland.htm 

Organizatorem Weekendu jest zespół Marillion i Rock-Serwis Piotr Kosiński

 Patronem radiowym wydarzenia jest Radio Rockserwis FM

Mamy zaszczyt powiadomić, że po wielkim sukcesie zarówno artystycznym, jak i frekwencyjnym dwóch Marillion Weekends, które odbyły się w naszym kraju w 2017 i 2019 roku, zespół ponownie zdecydował się na zorganizowanie tego wyjątkowego święta fanów w Polsce – ponownie w Łodzi, w znakomitej sali Klubu Wytwórnia.   

Historia tych najczęściej 3-dniowych imprez sięga roku 2002, kiedy to miała miejsce pierwsza z nich. Dotychczas Weekendy odbyły się m.in. w różnych miastach Wielkiej Brytanii, Holandii, Kanady, Portugalii, Chile i Polski. W tym roku do wymienionych państw dołączy Szwecja.

W ciągu trzech wieczorów 8, 9 i 10 kwietnia 2022 zespół zagra trzy zestawy utworów, inny każdego dnia.  Dokładny plan wydarzenia zostanie ujawniony w niedalekiej przyszłości, na razie wiadomo jedynie, że jeden z wieczorów wypełni muzyka z najnowszego jeszcze niewydanego albumu grupy – „An Hour Before it’s Dark”.

Każdego wieczoru na scenie pojawią się też zespoły supportujące główną gwiazdę, specjalnie wybrane przez Marillion.

Ceny trzydniowych karnetów:
– miejsca stojące: 499zł
– miejsca siedzące (na balkonie): 649zł  [wyprzedane]

Sprzedaż karnetów prowadzą: 
ROCK-SERWIS (www.rockserwis.pl)
EVENTIM (www.eventim.pl)
TICKETMASTER (www.tickstmaster.pl)

Więcej informacji:
https://www.thewebpoland.pl/marillion-weekend/
https://www.facebook.com/groups/253836492050695

For English readers:
https://www.marillionweekend.com/Poland/Poland.htm