Zakopower Kolędowo

Okres świąteczno-noworoczny jest wyjątkowy. I my w tym czasie magii Świąt i Nowego Roku zapraszamy Państwa na urokliwy koncert. Już 8 stycznia 2022 usłyszą Państwo najpiękniejsze kolędy w wykonaniu zespołu Zakopower.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania.
Proponujemy Państwu niezapomniany wieczór – imprezę świąteczną, która na pewno zapadnie na długo w Państwa pamięci.
Utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu (skrzypce, basy podhalańskie, dudy) mieszają się z tymi energetycznymi, nowocześnie zaaranżowanymi. Będzie można zaśpiewać razem z Sebastianem i kolegami popularne kolędy, między innymi: „Gdy się Chrystus rodzi” czy „Przybieżeli do Betlejem” ale również posłuchać jak się dziś kolęduje na Podhalu.
„Śpiewanie kolęd sprawia wielką przyjemność. Są to piękne melodie, piękne kompozycje, wzruszające teksty” – zapewnia lider zespołu Sebastian Karpiel Bułecka.

Galicja Productions zaprasza na sentymentalny, mocno osadzony w tradycji skalnego Podhala, ale i ze współczesnym rockowym zacięciem koncert kolędowy. Usłyszymy rozbudowane instrumentarium, począwszy od tradycyjnych skrzypiec, dudów podhalańskich, fujary słowackiej, po gitarę, perkusję, instrumenty perkusyjne, bas, czy właściwą jazzowi sekcje dętą. Wszystkie te elementy gwarantują, że słuchacz nie będzie się nudził. Program koncertu to tradycyjne polskie, podhalańskie kolędy, ale zdziwiłby się ten, kto spodziewa się tylko klasycznych wykonań. Utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu mieszają się z tymi energetycznymi, nowocześnie zaaranżowanymi, ale co najważniejsze naturalnymi, świeżymi bez sztucznego parcia na wymyślne nowatorstwo, co jest bardzo często spotykane przy interpretacji kolęd.

Zakopower Kolędowo

Kraków – 08.01.2022 – Kino Kijów  al. Krasińskiego 34
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 120zł, 110zł, 99zł, w dniu koncertu 130zł, 120zł, 110zł

Bilety do nabycia:

Kino Kijów al. Krasińskiego 34

BILETY ELEKTRONICZNE:

Kino Kijówhttps://kupbilet.kijow.pl/MSI/mvc/pl/?sort=Flow&date=2022-01-08&dateStart=0

Bilety z systemu eBilethttps://www.ebilet.pl/muzyka/piosenka/zakopower-koledowo/

BILETY TRADYCYJNE:

Sieć sklepów EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.