Joel Corry i Mabel przygotowali świąteczną wersję hitu „I Wish”

Joel Corry i Mabel przedstawili świąteczną wersję ich wspólnego tanecznego przeboju „I Wish”. Gwiazdkowa edycja piosenki zawiera zmieniony tekst oraz nową, oszczędną i dzwoneczkową aranżację.

Oryginalny miks „I Wish” spędził już 3 tygodnie w top 10 brytyjskiej listy przebojów, co oznacza, że to szósty z rzędu singiel Joela w dziesiątce zestawienia.

Nowy singiel to następca utworu „Out Out” Joela Corry’ego, który zrealizował we współpracy z Jaksem Jonesem oraz z udziałem Charli XCX i Saweetie. Piosenka spędziła 11 tygodni w top 10 brytyjskiej listy przebojów, docierając do 6. lokaty. Z kolei ostatnia propozycja Mabel to hit „Let Them Know”.

Nominowany do nagród BRIT, DJ i producent Joel Corry stał się jednym najbardziej płodnych twórców dance’owych przebojów na Wyspach. Przełomem był dla niego singiel „Sorry” z 2019 roku – przeróbka klasyka UK Garage – Monsta Boya. Piosenka spędziła 10 tygodni w top 10 brytyjskiej listy przebojów, docierając na 6. miejsce zestawienia. Numer pobił też dzienny rekord Shazama, zdobywając 41 tysięcy tagów w ciągu 24 godzin. Od tego czasu Corry wylansował przeboje „Lonley”, „BED” z Davidem Guettą i RAYoraz „Head & Heart” feat. MNEK. Wszystkie z nich znalazły się w top 5 na Wyspach, a „Head & Heart” był najdłużej utrzymującym się bez przerwy numerem 1 w UK w 2020 roku i pierwszym hitem na szczycie listy przebojów w dorobku Joela.

Mabel to szczery, pozytywny i ważny głos na współczesnej popowej scenie. Jak uznał magazyn „The Face” – najprawdziwsza popowa gwiazda, czego dowodem jest chociażby nagroda BRIT dla Najlepszej solowej artystki. Ponadto jej wakacyjny przebój z 2021 roku, „Let Them Know”, zgromadził już ponad 4 miliardy streamów, a debiutancka płyta „High Expectations” rozeszła się w ponad 2 milionach egzemplarzy.

Słuchaj w serwisach