Sadowsky i Antek Smykiewicz „Wigilia Deluxe”: Reedycja świątecznego albumu już dostępna

Płyta „Wigilia Deluxe” to wyjątkowy prezent na tegoroczne Święta. Już w sprzedaży w sklepach Empik i na empik.com

„Wigilia Deluxe” to reedycja wydanego w 2020 roku zbioru najpiękniejszych piosenek świątecznych i kolęd w wykonaniu Antka Smykiewicza. Wyjątkowe aranżacje nie tylko umilą okres Świąt Bożego Narodzenia, ale również skłonią do refleksji w tym zmieniającym się świecie. Album „Wigilia Deluxe” ukazał się 3 grudnia 2021.

Płyta oprócz utworów zaaranżowanych i nagranych na nowo zawiera również trzy zupełnie nowe, autorskie piosenki, w tym „Na gwiazdkę”. W roku 2021 Antek nawiązał współpracę z Robertem Sadowskim, kompozytorem i producentem muzycznym, który specjalnie na potrzeby reedycji albumu „Wigilia Deluxe” stworzył ten wyjątkowy świąteczny singiel.

Album „Wigilia Deluxe” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: 
http://www.soundline.biz/SadowskyWigiliaDeluxe

Album jest dostępny w sprzedaży w sklepach Empik i na empik.com: 
https://www.empik.com/wigilia-deluxe-sadowsky-i-smykiewicz,p1285897673,muzyka-p

Singiel „Na gwiazdkę”:
http://www.soundline.biz/AntekSmykiewiczNaGwiazdke

Sadowsky i Antek Smykiewicz „Wigilia Deluxe” – słuchaj i pomagaj małej Mai
„Wigilia Deluxe” to nie tylko muzyczny klimat Świąt Bożego Narodzenia, ale też realne przesłanie miłości i braterstwa. Producent płyty 10% dochodu z każdego sprzedanego egzemplarza przekaże na ratowanie malutkiej Mai Tomczak, którą Antek Smykiewicz spotkał na swojej drodze podczas koncertu charytatywnego, będącego częścią zbiórki pieniędzy na lek ratujący jej życie.

Maja urodziła się 21 kwietnia 2020 roku, osiem miesięcy później stwierdzono u niej SMA typ 2 – rdzeniowy zanik mięśni. Maleństwu można pomóc – wystarczy terapia genowa, która spowoduje, że organizm dziecka samoczynnie zacznie wytwarzać białko, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mięśni. Niestety koszt leczenia to prawie 9,5 miliona złotych. Między innymi dlatego powstała wersja Deluxe płyty „Wigilia”. W momencie nagrywania ostatniej piosenki na płytę, w skarbonce brakowało niecałych 6 milionów złotych. Teraz każdy z nas może zrobić coś dobrego – razem jesteśmy w stanie zdążyć uratować Maję.