MISIA FURTAK przedstawia ciałopozytywny teledysk do „Na to co mówisz zważ”

„Nie starczyłoby płyty na komentarze do wszystkich jego oburzających wypowiedzi” – mówi Misia Furtak o kontrowersyjnych słowach Ministra Edukacji i Nauki. Nawiązuje do nich singiel „Na to co mówisz zważ”, do którego powstał teledysk z ważnym przesłaniem.
1 września Misia Furtak zaprezentowała nowy singiel „Na to co mówisz zważ”, będący swoistą odpowiedzią artystki na kontrowersyjną wypowiedź ministra edukacji i nauki, którą wielu odebrało jako body shaming. W lutym 2021, mówiąc o walce z otyłością wśród młodzieży, minister stwierdził, że dodatkowe zajęcia SKS będę kierowane zwłaszcza do dziewcząt, bo „tu jest większy problem”.

Misia komentuje:
Długo dzwoniła mi w uszach ta wypowiedź. Jak bardzo trzeba nie rozumieć problemów związanych z zaburzeniami żywienia, aby coś takiego powiedzieć? Dziewczyny już są skupione na swoich ciałach i próbują doścignąć wzorce z Instagrama. Kultura celebrity powoduje, że odchudzają się kilkuletnie dziewczynki. A w dalszym życiu czeka je pogoń za „idealną sylwetką”, przez co cierpienie i strach wcale nie znikają. Gratuluję panu ministrowi kolejnej posady, ale najpierw lepiej byłoby nauczyć się dobrze wykonywać tę pierwszą.

Singiel Misi Furtak „Na to co mówisz zważ” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/MisiaFurtakNaToCoMowiszZwaz

Dziś o 14:00 na oficjalnym kanale YouTube Misi odbyła się premiera teledysku „Na to co mówisz zważ”. W klipie artystka porusza ważne kwestie akceptacji własnego ciała, a całość jest na wskroś #bodypositive. Za produkcję klipu odpowiadają Misia Furtak & Piotr Śmiechowski, reżyserem jest Marcin Kluczykowski.

Zobacz teledysk już teraz! 

„Na to co mówisz zważ” to drugi singiel zapowiadający nadchodzący album Misi Furtak, którego premiera przewidziana jest na jesień 2021. Ukaże się nakładem e-Muzyka i TOWARZYSTWO REC.