Popiel, srebro, złoto i szafir – nowa piosenka Sławomira Grzymka i Lekko Pijanych

„Popiel, srebro, złoto i szafir” oprócz szlachetnych kolorów, od dziś mogą kojarzyć się z nową piosenką Sławomira Grzymka i Lekko Pijanych. To trzeci singiel zespołu, który wchodzi w skład EPki o tym samym tytule.

Po „Nie ma miłości” i „Taka jak stokrotka”, wydawanych regularnie co sześć tygodni przez Sławomira Grzymka i Lekko Pijanych, przyszedł czas na kolejny. Tym razem jest „Popiel, srebro, złoto i szafir”. Utwór wpisuje się w unikalny styl zespołu, a wszystko dopełnia niezwykle charakterystyczny wokal lidera, Sławomira Grzymka, który oczywiście jest również autorem tekstu jak i kompozytorem tej piosenki, ale też całego materiału Lekko Pijanych. „Popiel, srebro, złoto i szafir” jest trzecim z czterech nowych utworów, zamkniętych w EPkę o tym samym tytule (ostatni zostanie wydany w październiku).

Sławomira Grzymka możecie kojarzyć również z ról aktorskich, przede wszystkim z serialu ZNAKI, gdzie w drugim sezonie wcielił się w postać Feliksa Szmidta. 

„Popiel, srebro, złoto i szafir” jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Polecamy również śledzenie na bieżąco profilów Sławomira Grzymka i Lekko Pijanych w social media, zwłaszcza że, jak już wspomnieliśmy, w październiku odkryją przed słuchaczami ostatni utwór z EPki.

FB: https://www.facebook.com/lekkopijani

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/lekko.pijani/
„POPIEL, SREBRO, ZŁOTO I SZAFIR” WSERWISACHSTREAMINGOWYCH:  (uzupełnię po przekazaniu przez Agorę)