Najczęściej shazamowany danceowy utwór na świecie – posłuchajcie Minelli „Rampampam”

„Rampampam” rumuńskiej wokalistki Minelli to obecnie najczęściej shazamowany danceowy utwór na świecie. Utwór wyprzedził w zestawieniu Global Shazam Dance takich artystów jak Martin Garrix („We Are the People” feat. Bono & The Edge), Riton x Nightcrawlers („Friday”) czy ATBTopic („Your Love (9PM)”).

Posłuchaj „Rampampam”

Minelli w utworze „Rampampam” opowiada o miłosnym związku, doprowadzającym do cierpienia i wywołującym wspomnienia, które nie sposób wymazać z pamięci, co ostatecznie prowadzi do zemsty.

Kompozytorami kawałka są Minelli oraz VikyRed, a za tekstodpowiada Minelli.

Myślę, że ten numer przynosi odpowiednią dawkę odwagi i siły, nawet jeśli głównym tematem jest bolesny związek. Za każdym razem, gdy pracuję z Vikym Redem, jestem bardziej zadowolona niż się spodziewałem. Tak samo było tym razem. W klipie uchwyciliśmy przesłanie piosenki, a wszystko ubraliśmy w sensacyjną historię. Mam nadzieję, że spodoba wam się „Rampampam„” – skomentowała Minelli.

Teledysk obrazuje uczucia towarzyszące toksycznemu związkowi, a przez dynamiczne ujęcia zmienia się w film akcji o zemście. Minelli, wspomagana przez dwójkę przyjaciół, zdołała zrealizować dopracowany w szczegółach plan wideo, by oddać to, co powoduje głębokie rany i niezatarte wspomnienia.

Za reżyserię odpowiada Kobzzon, a reżyserem fotografii był Paul Tactu.