Premiera: Slow(e)motion i ich debiutancki singiel „Odbijam się”

Slow(e)motion to projekt z Gdańska i Lublina, który tworzy dwójka wieloletnich przyjaciół –  producent Albert Zapalski i wokalistka Laura Śliwa.


Eksperymentując z elektronicznym brzmieniem, połączeniem alternatywy, popu oraz własnej intuicji, tworzą oni niebanalne utwory przesycone indywidualnymi przeżyciami.Wspólny entuzjazm z komponowania i gust muzyczny, przerodził się jeszcze w tym roku w zgrany duet. Ich celem jest przekucie własnych emocji, przemyśleń i wartości w muzykę, dającą możliwość do chwili refleksji nad własnymi przeżyciami.
Nazwa Slow(e)motion nawiązuje do charakterów dwójki muzyków – ich dążenie do zwolnienia tempa, refleksji i emocjonalności w dzisiejszym, wielowątkowym świecie. Ich debiutancki singiel nosi tytuł „Odbijam się”. Nawiązuje do coraz powszechniejszego poczucia zagubienia swojego ja i odosobnienia. Przesyt informacji i idących za nimi subiektywnych opinii oraz chęć wyrażenia własnych problemów związanych z budowaniem tożsamości, to inspiracja tworząca warstwę tekstową i ekspresję muzyczną utworu. Premiera piosenki w sieci wraz z teledyskiem odbyła się dziś, tj. 4 czerwca pod tym linkiem:

Muzyka: Albert Zapalski, Laura Śliwa, Dominik Szumny Tekst: Laura Śliwa Klimat i przekaz „Odbijam się” jest zapowiedzią nowego projektu na rynku muzycznym, który rozwija się i czerpie z aktualnych potrzeb wyrażenia siebie przez twórców, z którymi mają nadzieję – będzie mógł utożsamić się każdy.