‘128 dni’ z zespołem MuS!

Mus!, znany z takich utworów jak „Minął dzień” czy „Jak mam iść”, proponuje kolejny przebój na lato – tym razem jest to piosenka ‘128 dni’ z mocnym potencjałem radiowym i zapadającym w świadomości tekstem. To również zasługa produkcji, która jest dziełem Adiego Foxxa.

Już sam tytuł intryguje, dlatego postanowiliśmy zapytać u źródła. Tak o nim opowiada lider zespołu MuS!, kompozytor i autor tekst, Grzegorz Ziarkiewicz: 128? Liczba symbol, dla każdego może mieć ona inną, wartość… Każdy w życiu ma swoje plany na życie, marzenia, każdy z nas o coś walczy i o tym jest ta piosenka, aby nie poddawać się w tej walce i dążyć do wyznaczonych przez siebie celów. W tym przypadku przez 128dni. 

‘128 dni’ jest też dla zespołu wyjątkowy pod względem aranżacyjnym, ponieważ utwór ma w sobie sporo elektroniki. To efekt współpracy z uznanym producentem, Adim Foxxem (współpraca m.in. z Sonią Maselik, Mateuszem Ziółko, Filipem Lato czy Sound’n’Grace). Chcieliśmy spróbować czegoś innego, czego wcześniej jako zespół nie robiliśmy, mam tu na myślę odkrywanie różnych styli i gatunków. W moim przekonaniu współpraca z Adim dała naprawdę bardzo dużo – twierdzi Grzegorz Ziarkiewicz.

O przebojowości utworu już wspomnieliśmy, należy też dodać, że utwór ilustruje teledysk pełen pasji, energii, mocy i kreatywności w działaniu. Ziarkiewicz, pytany o to skąd pomysł na taki klip, odpowiada:Inny obraz po prostu nie miałby sensu, te ujęcia tak mocno pasują do treści i znaczenia utworu, że tak musiało to wyglądać, nie było innej opcji.

Zespół jest mocno aktywny w social media, panowie mają bardzo ciekawy pomysł na siebie. Świetna jakość muzyczna i energia – to ich domena. Jakie mają cele na teraz? Jak mówią: Grać jak najwięcej koncertów, ukończyć EPKĘ w tym roku i mieć jak najwięcej radości z tworzenia i grania  na żywo. Oczywiście mocno im tego życzymy i trzymamy kciuki. Tymczasem oddelegowujemy was do social media zespołu, byście byli na bieżąco z informacjami o zespole MuS!

FACEBOOK https://www.facebook.com/zespolMUS
INSTAGRAM https://www.instagram.com/zespolmus/
YOU TUBE https://www.youtube.com/channel/UCmQnsPAMmo76sf3dg7zes3w

128 DNI W SERWISACH STREAMINGOWYCH  https://ffm.to/Mus128