FUTURE ISLANDS na koncercie w Warszawie! – 02.03.2022 Palladium, Warszawa

Calling Out In Space Tour

Future Islands to zespół, który zawsze świecił blaskiem. W jednej chwil mogliby zdobyć światową rozpoznawalność, ale zawsze koncentrowali się na tym samym – wkładali swoje serce i duszę w każdą chwilę i wykorzystywali wielką moc sztuki do szerzenia miłości i nadziei. To po prostu pokazywało, kim są. Długie, ciężkie lata w trasie i poczucie ciągłego oddalania się od czegoś ukształtowały zespół na wiele sposobów, zarówno duchowo, jak i fizycznie. Zawsze odchodzący, nigdy przychodzący, horyzont jest nieosiągalnym celem, który można gonić, ale nigdy złapać.

Nowy album Future Islands „As Long As You Are” ukazał się już na rynku nakładem wytwórni 4 AD.

Płyta spogląda zarówno w przeszłość, jak i w przyszłość, stawiając czoła starym duchom i przyjmując nową nadzieję. To album o zaufaniu, pełen szczerości, odkupienia i „odpuszczenia”, pozwalający na zagojenie starych ran i zamykający bolesne rozdziały. 

„Jako artysta zawsze obawiasz się, że się zwyczajnie zestarzejesz i ludzie przestaną się Tobą interesować” – mówi wokalista zespołu, Sam Herring – „my brzmimy teraz lepiej niż kiedykolwiek i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. „As Long As You Are” to kolejny krok w definiowaniu istoty Future Islands i jest to dla nas niezwykle ważne”.

Płyta zawiera wydane wcześniej single „Thrill” („jeden z najlepszych obecnie utworów rockowych” – The FADER) i „For Sure” („kwintesencja Future Islands” – Rolling Stone).

www.future-islands.com/

www.facebook.com/FutureIslandsMusic/

www.instagram.com/futureislands/

BILETY do nabycia na EVENTIM.PL od 26.05.2021 godz. 10:00

Organizator: FKP Scorpio Poland Sp. z o.o.

Otwarcie bram: 19:00 / Start: 20:00