Opatrunek na tęsknotę. Paula & Karol wypuszczają nowy singiel!

Zapach gorących, letnich nocy, odrobina melancholii i potężna dawka ciepła. W „Memories”, nowej piosence Pauli & Karola, znajdziecie niecodzienną mieszankę składników. Efekt? Prawie każdy może się w niej odbić jak w lustrze. Premiera płyty „Lifestrange” już 18 czerwca. 

Premierę singla, który już teraz możecie odsłuchać na YouTube, poprzedził start pre-orderu. To już drugi numer (po „Safe From Harm”) promujący nadchodzące wydawnictwo.

Od premiery ostatniej płyty duetu, „Our Town”, minęły niespełna cztery lata. Trudno o lepszy moment, na powrót z kojącą, trafiającą w odpowiednie miejsca w sercu muzyką. Czego spodziewać się po najnowszym wydawnictwie? Słuchanie albumu Lifestrange może przywoływać na myśl trylogię „Before” Richarda Linklatera. Są spotkania i rozstania, tęsknota i przesyt, momenty stresu oraz ulgi i wreszcie – wspomnienia. Wprawdzie historia duetu Paula & Karol jest nieco krótsza, niż filmowych bohaterów, ale z pewnością można powiedzieć, że przeżyli wspólnie – i wraz z ludźmi poznanymi w trasie – równie intensywny zestaw emocji.

Premiera „Lifestrange” już w 18 czerwca 2021. Wszystkie piosenki zostały napisane i wykonane przez Paulę Bialski i Karola Strzemiecznego. Na basie możemy usłyszeć Jakuba Czubaka, na perkusji zagrał Igor Nikiforow, na gitarze elektrycznej Krzysztof Pożarowski. Cała trójka towarzyszyła również Pauli i Karolowi wokalnie. Singla „Safe from Harm” można posłuchać na YouTube oraz platformach streamingowych.

Pre-order albumu: https://bit.ly/2RmnB2w

Lista utworów „Lifestrange”: 

1. Safe From Harm

2. Stressed Out

3. Leave Me

4. Better News

5. Memories

6. Expectations

7. Good Advice

8. Good Old Days