Na falochronie” – nowa propozycja zespołu KIWI

KIWI, niezwykle oryginalny i pozytywny odbiorze zespół z okolic gatunkowych popu i rocka całkiem niedawno zaprezentował singiel „Na falochronie”.

KIWI, jak sami się prezentują,  grają muzykę pop z domieszką funky, bluesa rocka. Formację tworzą młodzi muzycy, dla których inspiracją muzyczną są tacy wykonawcy jak Earth Wind & Fire, Bruno Mars. Tworzą własne kompozycje na duży ośmioosobowy skład wraz z sekcją dętą. Frontmenką KIWI jest charakterystyczna i charyzmatyczna wokalista Kasia Jabcoń.

Zespół obecnie intensywnie przygotowuje się do kolejnego sezonu koncertowego, ponieważ granie na żywo to ich domena i żywioł. Są również w trakcie promocji singla „Na Falochronie”. O czym jest ten symboliczny tekst? Jest o miłości, o człowieku, który broni się przed nią, bezskutecznie. Nic nie daje zamknięcie się w domu, przekładanie spotkań z osobą, o której myślimy. Mimo przeciwności, które towarzyszą uczuciu, powstaje związek dwojga ludzi. Serce czasem wygrywa z rozumem – odpowiada zespół. Ciekawym jest również jak powstają utwory zespołu KIWI, zwłaszcza, że przecież mogą pochwalić się tak rozbudowanym składem. Tu również poprosiliśmy o zdradzenie kulis. Jak mówią: Zaczynamy od przygotowania pilota (nowego utworu) następnie trafia on do gitarzysty gdzie jest dogrywają partia. Potem gramy i analizujemy utwór na próbie. Jeśli uznamy ze jest gotowy jedziemy do studia.

Promocja „Na falochronie” to początek nowej ofensywy medialnej zespołu KIWI. Dlatego mocno zachęcamy do śledzenia ich social media… Zwłaszcza, że szumnie zapowiadają nowe utwory!