RADIOSLAM zagra z SWMRS w Proximie!

Już 6 marca w warszawskiej Proximie odbędzie się wyjątkowy koncert na którym zagrają laureaci tegorocznych „szczot” przyznawanych przez redaktora Trójki Piotra Stelmacha podczas Offensywy de Luxe, czyli RADIOSLAM. Ich niesamowicie energetyczny występ będzie poprzedzał punkowców rodem z Kalifornii – SWMRS.

RADIOSLAM tej rok zaczęli bardzo mocno – wspomniane już wyróżnienie podczas Offensywy de Luxe, niezwykle ciepło przyjęty singiel „Good boy” (można go było usłyszeć w Trójce jako piosenkę dnia) będący zwiastunem debiutanckiej płyty. Zespół idzie za ciosem, bo koncerty w Proximie, dla tak dużej publiczności to zawsze wydarzenie. Oczywiście mają już oni w tym doświadczenie, choćby zdobyte podczas ubiegłorocznego koncertu na Torwarze, gdzie grali przed DISTURBED.


To będzie dobra okazja, żeby posłuchać całkiem nowego materiału, nad którym RADIOSLAM intensywnie pracują wraz z uznanym producentem Marcinem Borsem (m.in. Hey, Nosowska, Muchy, Krzysiek Zalewski). Już „Good Boy” zapowiada niezwykle udany materiał, a będzie jeszcze lepiej! Debiutancka płyta ujrzy światło dzienne na wiosnę, będą ją z pewnością promować koncerty klubowe oraz na festiwalach. Tymczasem zespół zaprasza na warszawski koncert wraz z SWMRS, który odbędzie się już 6 marca. Bilety można kupić tutaj: https://www.livenation.pl/show/1282452/swmrs/Warsaw/2020-03-06/pl
Żeby być na bieżąco i śledzić informacje o RADIOSLAM, polecamy obserwować ich fanpage: https://www.facebook.com/radioslam/. Do zobaczenia 6 marca!