Rahim, Fokus i Kleszcz w „All inclusive”. Wideo już na kanale!

projekt – Kamil Bartosz

Na MaxFloRecTV dostępna jest kolejna wideoodsłona albumu „REnesans” Pokahontaz. W najnowszej zapowiedzi krążka gościnnie udzielił się Kleszcz. Płytę zamawiać można w przedsprzedaży jedynie na www.MaxFloSklep.pl

„All inclusive” to już 5. zwiastun zbliżającego się wydawnictwa pt. „REnesans”. W nagraniach utworu obok Rahima i Fokusa wziął udział Kleszcz. Artysta nie po raz pierwszy pojawi się na krążku Pokahontaz, wcześniej znalazł się wśród gości na „Reversalu”. Później kilkakrotnie przecinał też artystyczne drogi z Rahimem czy to przy okazji płyty „Cyrk na qłq” („Między piekłem a niebem”), czy „Czerni i bieli” („Dużo nie wiem”, „Łeb jak sklep”). Premierowemu numerowi towarzyszy wyjątkowy teledysk autorstwa grupy Przedmarańcza.

Nagrań utworu dokonano w MaxFloStudiu, natomiast za jego brzmienie odpowiada Rafał Smoleń. Bit podobnie, jak w przypadku poprzednich pozycji promujących „REnesans” pochodzi od Magiery.

Od kilku dni Rahim i Fokus odsłaniają gości z nadchodzącego krążka. Obok Kleszcza na 5. albumie Pokahontaz znajdą się: donGURALesko, Vito Bambino, Minix, T. Bies, Bober, YoT, Vixen, Cheeba, Abradab, Miły ATZ. Wiemy, że dwóch ostatnich usłyszą na płycie wyłącznie ci, którzy zamówią album w pre-orderze. Można to zrobić wyłącznie pod adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Pokahontaz-Renesans-PREORDER/936.

Zapewniamy, że to nie koniec niespodzianek od Pokahontaz. Aby być na bieżąco z nowościami zarówno od Rahima i Fokusa, jak i innych zawodników MaxFloRec wystarczy subskrybować kanał MaxFloRecTV (https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1) oraz śledzić fanpage wytwórni (https://www.facebook.com/maxflorec).

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)