Vixen prezentuje klip z KaeNem. Premiera 2. tegorocznej EP-ki artysty

okladka singla ,projekt– Kamil Bartosz

Krążek „50% EP” Vixena jest już dostępny. Wydawnictwo można pobrać w MaxFloSklepie, a także odsłuchać we wszystkich serwisach z muzyką cyfrową. Równolegle na MaxFloRecTV pojawiła się kolejna odsłona klipowego serialu z udziałem Vixena. W teledysku do „STFU” gościnnie wystąpił KaeN

„50% EP” to drugi z 4 zapowiedzianych na ten rok krążków Vixena. Do sieci trafił singiel pt. „STFU” promujący to wydawnictwo. Towarzyszący mu teledysk stanowi 2. część serii wideoklipów kontynuujący historię z poprzedniego odcinka (zobacz klip do „Melodio”: https://bit.ly/2UnHDFk). Całość wyreżyserowała i zrealizowała grupa 9LITER FILMY.

Emocją przewodnią „50% EP” jest frustracja. Za produkcję krążka odpowiedzialny jest JRS, gościnnie natomiast usłyszeć można na nim KaeNa oraz Mery Spolsky. Oboje dograli wokale do numeru „STFU”. Nowe wydawnictwo Vixena dostępne jest do pobrania wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl.

Na początku 2019 r. Vixen zapowiedział kilkuczęściowy projekt, którego efekty prezentowane będą przez cały rok. Ukazującym się co kilka miesięcy krążkom towarzyszy premiera jednego odcinka miniserialu klipowego. Wszystkie odsłony wideo trafiają na MaxFloRecTV (subskrybuj kanał, klikając: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1).

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)