Flow prezentuje nowy singiel „PiliPalili” feat. Skubas

Warszawska artystka Flow, na poszukiwanie inspiracji, wybrała się w długą, samotną podróż dookoła świata… W trakcie tejże podróży, poznała wyjątkowych artystów – muzyków, śpiewaków, poetów, tancerzy, fotografów, filmowców, projektantów. Słuchała, wąchała, czuła, śledziła, obserwowała, podglądała… 

Efektem tych doświadczeń jest klip do piosenki „PiliPalili”, napisanej przez Flow, skomponowanej przez Skubasa i wspólnie wykonanej. Utwór nagrany został w Barcelonie, pod okiem Flow i Dava Bianchi, producenta z Nowego Yorku. Zagrali jazzowi muzycy z Havany, stree-artowcy z Meksykui Brazylii, oraz muzycy flamenco. Niesamowite rytmy wytańczyła i wyklaskała flamenca z Argentyny- Barbara Balbo.

Obraz autorstwa Flow, zrealizowany został w pełnej kolorów i kipiącej od emocji i rytmów flamenco Andaluzji. Gościnnie zatańczył jeden z czołowych, młodych tancerzy flamenco Julio Ruiz, a kosmiczne kostiumy to efekt współpracy między innymi z projektantem Antonio Sicillią, w którego kreacjach występuje Rosalia.

Zapraszamy do romansu z tą niezwykłą muzyczną i kulturową miksturą, która jest pierwszą odsłoną Projektu Puma, realizowanego przez Flow, na całym świecie.

Posłuchaj singla