Ambitna elektronika od Eelke Kleijna Eelke Kleijn – Moments Of Clarity

Producent, kompozytor i wykładowca. Twórca ścieżek dźwiękowych do wielu filmów animowanych, dokumentów, seriali telewizyjnych oraz gier video. Założyciel labela Days Like Nights, którego nakładem ukazuje się jego najnowszy autorski materiał. Przed Wami Eelke Kleijn, czyli nad wyraz skromny człowiek, ale też wielki talent o bogatej muzycznej wrażliwości.

Hipnotyzująca, nieprzewidywalna i nasycona klimatycznymi brzmieniami. Tak w skrócie opisać można twórczość Eelke Kleijna, pochodzącego z Rotterdamu, znakomitego producenta muzyki elektronicznej. Na swoim koncie posiada niezwykle ciepło przyjęte oraz wysoko ocenione dwa autorskie albumy i single, które przez bardzo długi okres zajmowały czołowe pozycje na listach bestsellerów najpopularniejszych platform cyfrowych.

Wydawnictwo pt. „Moments Of Clarity” to już trzeci autorski longplay Holendra, ale pierwszy ukazujący się nakładem słynnej wytwórni Armada Music. Całość składa się z 12 spójnych i doskonale współgrających ze sobą kompozycji, tworzących ciekawą, przemyślaną historię. Od klasycznego downtempo, w utworach takich jak „Moments Of Clarity” czy „René”, przez elektroniczne wibracje w dwóch częściach „Maschine” oraz nagraniu „Mojo’s Tale”, aż po wysublimowane i do bólu ambitne „1,000 Lights” czy „Glass Waves”, które sprawdziłyby się jako soundtrack do filmu.

Tworzenie takiej muzyki wymaga od artysty przede wszystkim wszechstronności. Eelke pokazuje swój geniusz oraz ogromne możliwości.

Tracklista:

01. Maschine 1.0

02. Lost Souls (feat. Ost)

03. 1,000 Lights

04. The Calling

05. Drive

06. Glass Waves

07. Punta Cana

08. De Orde Van De Nacht (Part 2)

09. Mojo’s Tale

10. Maschine 2.0

11. Moments Of Clarity

12. René

TRAILER:

     

PREMIERA: 25.01.2019, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.