Finalistka The Voice of Poland Ania Deko prezentuje singiel „Stały Ląd”

Ania Deko, finalistka dziewiątej edycji The Voice of Poland prezentuje singiel „Stały Ląd”. W sieci pojawił się teledysk promujący utwór:

 

 

Jest to piosenka o poszukiwaniu priorytetu, miejsca oraz rzeczy w życiu, które są dla nas najważniejsze i wyznaczają kierunek poszukiwań. „Stały ląd” to coś, o co warto walczyć, co jest narażone na wiele zagrożeń i przeciwności losu, ale jednocześnie każdy z nas tego potrzebuje.

 

Ania pochodzi z Nysy, ale na co dzień mieszka we Wrocławiu. Ukończyła Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Lądowych we Wrocławiu, lecz zamiast munduru wybrała muzykę. Oprócz tego w jej rodzinie od pokoleń uprawia się również żeglarstwo, w którym może odnaleźć spokój i poczuć wolność.

 

Na swoim koncie ma nagranie przeboju Stinga „English Man in New York” w duecie z Kamilem Bednarkiem oraz utwór „Zapomnij”.  Swoje pierwsze kroki z muzyką rozpoczęła w wieku 14 lat od napisania piosenki „O nic nie pytaj”, a na swoim muzycznym koncie ma zwycięstwa w muzycznym talent show „Bitwa na Głosy” oraz radiowym konkursie RMF FM „Ja Cię Kręcę”.

Utwór dostępny w serwisach cyfrowych: https://umusicpl.lnk.to/AniaDekoStalyLad