Michael Bublé powraca! Nowa płyta kanadyjskiego artysty „❤” (love) już 16 listopada!

Po ponad dwuletniej przerwie, w której czas poświęcił życiu rodzinnemu, powraca jeden z najwspanialszych wokalistów na świecie, Michael Bublé. Kolejny album fantastycznego Kanadyjczyka będzie nosić tytuł „❤️”, czyli „love”, a ukaże się 16 listopada!

Ma to być najbardziej romantyczna płyta w dorobku Michaela!

„❤️” to zbiór interpretacji słynnych piosenek o miłości. Na albumie znajdzie się napisana samodzielnie przez Michaela „Forever Now” i wspólnie z Charliem Puthem „Love You Anymore”. Wśród klasyków mamy, chociażby kompozycję Rogersa & Harta „My Funny Valentine”, „When You’re Smiling”, „Such A Night”, czy „La Vie En Rose” (w duecie z Cecile McLorin Salvant). Całość zamyka kompozycja „Where Or When”.

Znamy też już pierwszą promującą album piosenkę. To doskonale znana „When I Fall In Love” w świetnej interpretacji Michaela Bublé.

❤ Zobacz teledysk do „When I Fall In Love”  ❤

Jak komentuje sam Michael Bublé:

Ostatnio całkowicie zmieniło się moje postrzeganie świata. Myślałem, że nie powrócę już do muzyki. Chciałem spędzać cały mój czas z żoną i dziećmi. Nauczyłem się wtedy, jak bardzo ważne są miłość i człowieczeństwo. Powoli zrozumiałem gdzie leżą moje życiowe priorytet, i poczułem zobowiązanie do wyrażenia uczuć i lekcji, których w tym czasie się nauczyłem. Czy jestem narratorem, obserwatorem, głównym bohaterem, marzycielem, czy facetem ze złamanym sercem w barze, mam do opowiedzenia jakieś historie. I one wszystkie są w tych piosenkach. Tak wiele dobrego spotkało mnie w życiu, w tym dar, że mogę nagrywać piosenki, których będą słuchać kolejne pokolenia. Traktuję tę odpowiedzialność bardzo poważnie. Zależało mi, aby na ten album stworzyć krótkie, filmowe wręcz historie dla każdego utworu. I jestem dumny z tego, co udało mi się osiągnąć.

Bublé jest współproducentem płyty wraz ze swoim mentorem Davidem Fosterem. Przy produkcji pracował również Jochem van der Saag.