[JUŻ JEST!] Pierwszy klip Slasha promujący najowszy album – „Living The Dream”!

Znakomity album Slasha z Myles Kennedy i The Conspirators, „Living The Dream” od kilku dni jest już na rynku. Dzisiaj legendarny Amerykanin ujawnił klip do pierwszego singla „Driving Rain”, który promuje ostatnie wydawnictwo.

SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS – „Driving Rain”

Specjaliści ze Stoopid Buddy Stoodios stworzyli niesamowitą, animowaną ilustrację z wykorzystaniem kukiełek.

„Pomysł na taki klip powstał ze względu na dość mroczny charakter piosenki” – wyjaśnia Slash. „To zainspirowało twórców do stworzenia filmu akcji. Jednak nie było to wystarczająco zabawne, więc zaproponowałem coś bardziej z przymrużeniem oka. Wszyscy jesteśmy wielkimi fanami produkcji studia Stoopid Buddy, a oni wykonali wspaniałą pracę. Uwielbiamy ten klip. Dla waszej informacji – żadna kukiełka nie ucierpiała podczas jego kręcenia”.

„»Driving Rain« to od tej pory »Obywatel Kane« świata teledysków” – twierdzi John Harvatine IV z Stoopid Buddy Stoodios, dla którego oczywiście praca ze Slashem i Konspiratorami była wielkim zaszczytem. „Doskonale się bawiliśmy, animując lalki” – zapewnia.

„Driving Rain” jest obecnie w Top 10 na amerykańskiej liście Rock Radio, na miejscu dziewiątym. Główny riff do piosenki Slash wymyślił już dawno temu. „Pamiętam dokładnie, że próbowaliśmy ten riff po raz pierwszy z chłopakami z zespołu podczas trasy promującej album »World On Fire« w hali w New Hampshire” – wspomina gitarzysta. „To fajny gitarowy fragment, na którym zaczęliśmy budować resztę utworu na dalszej części trasy. Skończyliśmy w tym roku, a Myles wymyślił wspaniałą melodię wokalu”.

Slash Ft. Myles Kennedy & The Conspirators powrócą do Polski! W ramach europejskiego tournée 12 lutego 2019 roku wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie.