OTSOCHODZI: NOWY SINGIEL „EUFORIA” TERAZ, PŁYTA W LISTOPADZIE

Przedstawiamy Wam nowy singiel Otsochodzi. „Euforia” zapowiada nową płytę rapera, której premiera zaplanowana jest na listopad 2018. Do przebojowego utworu powstał brawurowy teledysk w reżyserii Łukasza Zabłockiego. Za produkcję video odpowiada ILMATIC Production.

Przy okazji premiery płyty „Nowy kolor” Młody Jan mówił: Odpalam na smartfonie swoją playlistę i w tym momencie zdaję sobie sprawę z tego, jak wielki wpływ na resztę mojego dnia ma to, co właśnie włączyłem. Chce szybszego tempa i pozytywnych emocji. Album był zabawą różnymi konwencjami, dzięki której Otsochodzi odszedł od ciężkiego stylu.

Do tytułowego numeru nagranego wspólnie z Taco Hemingwayem powstał wówczas spektakularny i bajeczny klip wyprodukowany przez Film Fiction autorstwa Krzysztofa Grajpera i ze zdjęciami Maćka Rytera. Od tamtego czasu teledysk na YouTube wyświetlono ponad 35 milionów razy, a samo wideo wywarło ogromny wpływ na polską szkołę rapowych wideoklipów.

Singiel „Euforia” oraz nagrany do niego klip są kontynuacją drogi, którą Janek wyznaczył sobie „Nowym kolorem”.

Przy tym numerze Otsochodzi współpracował m.in. z Sergiuszem i ENZU – rozchwytywanymi producentami – a także z Janem Kwapiszem ze Studia Nagrywarka. Teledysk jest dziełem znakomitego Łukasza Zabłockiego (robił klipy m.in. dla Pezeta) oraz studia ILMATIC Production (O.S.T.R. “Miami”).

Utwór „Euforia” jest zapowiedzią nowej płyty Otso, której premiera planowana jest na listopad br. Album ukaże się nakładem Asfalt Records.

Źródło: asfalt.pl