Kulturowa Rewolucja Keyona Harrolda i Sylwestra Ostrowskiego z wokalami Pharaohe Moncha i Pauliny Przybysz!

„Culture Revolution Project” to efekt niezwykłego spotkania Keyona i saksofonisty Sylwestra Ostrowskiego, zderzenie polskiej i amerykańskiej tradycji, wrażliwości i interpretacji muzycznej. Ta płyta udowadnia, że muzyka nie tylko nie uznaje granic artystycznych czy politycznych, ale też je łamie i przekracza.

Nasza When You’re Here to brzmienie czarnej muzyki okraszone polską, słowiańską duszą. Culture Revolution które tworzę razem z Keyonem Harroldem to przestrzeń artystyczna gdzie spotykają się Paulina Przybysz i Pharoahe Monch. Gdzie rapujemy na  groov’ującym kawałku opartym o etiude rewolucyjną Chopina czy improwizujemy na pieśni „My Pierwsza Brygada”. Soulowe piosenki przeplatają się z hip-hopem i jazzowymi improwizacjami. A wszystko oparte na wspólnym szacunku i prowadzonym dialogu miedzy stylistycznym, kulturowym i pokoleniowym. Czy taka „Kulturowa Rewolucja” przypadnie Wam do gustu? Mam nadzieję że tak. Serdecznie polecam naszą najnowszą płytę: When You Are Here – Culture Revolution ft. Keyon Harrold, Sylwester Ostrowski – with special guest Paulina Przybysz, Pharoahe Monch” – powiedział pomysłodawca albumu, Sylwester Ostrowski
Płyty można słuchać tutaj: http://smarturl.it/CultureRevolution
Album jest dostępny na sklepowych półkach i tutaj:  https://kulturalnysklep.pl/muzyka/when-you-are-here-keyon
Keyon Harrold odwiedzi niedługo nasz kraj i razem z innymi artystami występującymi na płycie pojawi się 5 polskich miastach:
Warszawie, 2 października, klub Drukarnia
Katowicach, 3 października, klub Królestwo
Wrocławiu, 4 października, Synagoga pod Bocianem
Szczecinie, 6 października, klub Słody
Słubice, 7 października, klub Prowincja
Bilety na koncerty można kupić na stronie: www.biletycjg24.pl