Matoma i Enrique Iglesias rozkręcają parkiet! Posłuchaj gorącego singla „I Don’t Dance (Without You)”!

Pochodzący z Norwegii DJ i producent Matoma łączy siły z królem latynoskiego popu – Enrique Iglesiasem! Efektem tej współpracy jest najgorętszy kawałek tych wakacji – ‘I Don’t Dance (Without You)’. Gościnnie w piosence możemy również usłyszeć pochodzącego z Jamajki Konshens’a – gwiazdę dancehall’u!

Posłuchaj „I Don’t Dance (Without You)”

To idealny letni kawałek – pozytywny, rytmiczny, z szybkim beat’em, do którego od razu chce się tańczyć. Piosenka bez wątpienia zawładnie parkietami na całym świecie!

Matoma jest ogromnym fanem Iglesiasa, a muzyka Enrique towarzyszyła Norweskiemu artyście w latach jego młodości. To właśnie remix przeboju „Bailando” na platformie SoundCloud był przełomowym momentem w karierze Matomy. Wtedy marzył o tym by wspólnie z Enrique nagrać piosenkę i jego marzenie się właśnie spełniło!

Enrique to artysta, którego podziwiam od lat, więc gdy nagrywaliśmy kawałek w studio pamiętam, że na początku byłem trochę zestresowany. Jednak trema szybko została zastąpiona uczuciem szczęścia. Enrique to niewiarygodnie skromna i wspaniała osoba. Jestem ogromnie wdzięczny, że mogłem poznać najbardziej wpływowego artystę muzyki latynoskiej i wspólnie stworzyć ten utwór.

Zobacz lyric video do „I Don’t Dance (Without You)”

Singiel „I Don’t Dance (Without You)” zapowiada nadchodzący debiutancki album artysty „One In A Million”, którego premiera już 24 sierpnia. Znajdą się na nim wszystkie ostatnie przeboje Matomy, w tym: „False Alarm” (feat. Becky Hill), „Lonely” (feat. MAX), „Slow” (feat. Noah Cyrus) oraz „All Night” (feat. The Vamps). Wymienione utwory mają wspólnie na swoim koncie ponad 525 milionów odsłuchań – w samym serwisie Spotify.