Skorup & JazBrothers z klipem do „Nie mieli farta”. Jutro premiera płyty!

okladka plyty projekt – Kamil Bartosz

 

Dziś (21.06) na MaxFloRecTV pojawił się teledysk Skorupa & JazBrothers do utworu „Nie mieli farta”. Singiel z gośc. udziałem Masi to bezpośrednia zapowiedź albumu „Absolutna flauta”, który już jutro trafi do sprzedaży. To ostatnie godziny, by pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105 zamówić go w pre-orderze

Numer „Nie mieli fartaSkorupa & JazBrothers ukazał się w przeddzień premiery 2. wspólnej płyty gliwiczan. Na zaproszenie udziału w nagraniach utworu pozytywnie odpowiedziała Masia. Wokalistka już kilkukrotnie współpracowała ze Skorupem przy okazji jego poprzednich krążków. Dźwięki gitarowe do numeru dodał natomiast Mateusz Szczypka. Dzisiejszej nowości towarzyszy wideoklip, za realizację którego odpowiedzialny jest Krzysztof Kruk. To już 5. wideoodsłona albumu „Absolutna flauta”. Wcześniej ukazały się teledyski do: „Wolnego ziomka”, „Akustyka”, „Piastów grodu” i „Słów”.

Już w piątek (22.06) „Absolutna flauta” pojawi się w regularnej sprzedaży. Krążek dostępny jest w 2. wersjachstandardowej i deluxe. Wariant kolekcjonerski zawiera dodatkową płytę z instrumentalami „Absolutnej flauty” oraz alternatywną okładkę. Rozszerzona edycja płyty dostępna jest wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl.

Do współpracy przy najnowszym albumie Skorup zaprosił m.in. Kubę Knapa, Bas Tajpana czy Masię. Fot. mat prasowe MaxFloRec

 

2. po „Ludziach chmur” wspólny krążek Skorupa & JazBrothers zawiera 12 premierowych utworów. Wśród gości oprócz Masi usłyszymy: Kubę Knapa, Bas Tajpana, Gano, Biaka, Karo Glazer, Dominikę Majewską oraz liczne grono zaprzyjaźnionych instrumentalistów. Za gramofonami stanęli: DJ Hopbeat, DJ HWR i DJ Eprom. O nienaganne brzmienie płyty zadbał DJ Eprom.

Patronami medialnymi albumu są: serwis Mad-Music.pl, portal RapDuma.pl, audycja Winylowe Pole w Radiu Egida, portal Hip-Hop.pl oraz Radio 17.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)