Jason Mraz ujawnia szczegóły szóstego albumu!

Płyta „Know.” ukaże się 10 sierpnia 2018 roku

Dwukrotny laureat Grammy, Jason Mraz, zdradził, kiedy ukaże się jego szósty studyjny materiał. Wiemy już, że płyta będzie nosić tytuł „Know.”, a do sprzedaży trafi 10 sierpnia 2018 roku.

Jason udostępnił też kolejną zapowiadającą ją piosenkę, pt. „Unlonely”.

Posłuchaj „Unlonely”

Jako pierwszą z nowej płyty Mraz zaprezentował kompozycję „Have It All”, którą pomogli mu napisać David Hodges (m.in. Christina Perri, Kelly Clarkson) i JKash (m.in. Maroon 5, Charlie Puth, Meghan Trainor). Pomysł na piosenkę narodził się w głowie Jasona w 2012 roku po tym, jak wizytując Myanmar, usłyszał przetłumaczone na angielski błogosławieństwo buddyjskiego mnicha.

„Have It All” świetnie sobie radzi na amerykańskich i europejskich playlistach radiowych (top 50 najczęściej granych utworów w Niemczech) oraz w streamingu  (tylko w USA posłuchano go ponad 4,5 mln razy). Radosny klip do utworu moża obejrzeć poniżej.

Jason Mraz – „Have It All”

ZOBACZ!

„Know.” jest następcą płyty „Yes!” z 2014 roku. O procesie tworzenia nowej płyty Jasona powstał film dokumentalny „Jason Mraz – Have It All The Movie”, który zostanie pokazany w wybranych kinach w USA. Reżyserem dokumentu jest wspomniany Darren Doane.

Jason Mraz niedawno zadebiutował w musicalu „Waitress”. Na koncie ma miliony sprzedanych płyt oraz wyprzedane koncerty, chociażby w tak kultowych miejscach, jak Hollywood Bowl, Madison Square Garden, czy londyńska 02 Arena. Występował z The Rolling Stones, Bobem Dylanem, Alanis Morissette.

Jason poza muzyką tworzy również filmy i robi zdjęcia. Jest też aktywistą społecznym- pomaga między innymi krajom afrykańskim.