„Leniwe dni” – kolejna zapowiedź płyty W.E.N.Y. – Zobacz klip

W.E.N.A. opublikował kolejny klip zapowiadający album „Niepamięć”. Wideo zrealizowano do utworu „Leniwe dni”. Album ukaże się 1 grudnia.

– To pierwszy numer jaki napisałem na album. Jego przewodnim motywem jest samotność i poczucie izolacji, które odczuwamy tak często w obecnej rzeczywistości. Wideo jest totalnym abstraktem i snem na jawie. Ciekawy jestem, ilu słuchaczy je zrozumie – mówi W.E.N.A.

Nowy album W.E.N.Y. traktuje o zbiorowej koncepcji niepamięci. To, co ważne dzisiaj, następnego dnia jest już zupełnie nieistotne. Źródłem informacji o drugim człowieku stały się dla nas komunikaty zamieszczane w social media. Istniejemy, póki udzielamy się w portalach społecznościowych. Żeby jeszcze dosadniej uwypuklić schemat, w którym funkcjonujemy, muzyk postanowił usunąć zawartość swoich social mediów. Symboliczny gest spotkał się ze skrajnymi komentarzami i stał się zalążkiem do zbiorowej dyskusji.

Album „Niepamięć” ukaże się 1 grudnia 2017 roku nakładem wytwórni Wyższe Dobro.

Tylko w preorderze dostępna jest specjalna limitowana edycja z autografem zawierająca dodatkowy utwór oraz wlepki: http://bit.ly/2hzF5GO

Spis utworów:
1. Intruz (prod. Voskovy, W.E.N.A.)
2. 1997 (prod. Amatowsky, Qmak)
3. Wściekłe psy (prod. Holak)
4. Zawsze mam czas ft. Holak, Paluch (prod. Brat Jordah)
5. Leniwe dni (prod. Holak, Bartek Tkacz)
6. 2003 (prod. HVZX, Łukasz Sylwestrzak)
7. W ruinach (prod. Holak)
8. Oasis (prod. Oer, Łukasz Sylwestrzak)
9. Ślady (prod. DJ B)
10. 2007 (prod. Amatowsky, Qmak)
11. Grant Hill (prod. HVZX)
12. Ten stan x PlanBe (prod. Johnny Beats)
13. Niebo na sekundę (prod. Maks Psuja, W.E.N.A.)