„Mętlik” Pokahontaz

projekt – Kamil_Bartosz

 

Fokus z Rahimem odsłaniają kolejne karty swojej nowej płyty. Na MaxFloRecTV zupełnie nieoczekiwanie trafiła dziś (21.11) 8. pozycja z tracklisty „REsetu” – „Mętlik”. Tylko do końca miesiąca na www.MaxFloSklep.pl trwa przedsprzedaż albumu. Zamawiając go w pre-orderze, możemy liczyć na rabat, autografy artystów i pakiet wlep

Premiera 4. płyty Pokahontaz już 1.12.

Mętlik” to już 6. zwiastun „REsetuPokahontaz. Do tej pory poznaliśmy: „Nowy rozdział”, „Kalendarze” na feacie z Tymkiem, „Stawiam dziś”, „Krzyżówkę” i „Z buta w drzwi”. Ostatniemu z singli towarzyszy sensacyjny teledysk.

Na Instagramie Pokahontaz pojawiło się dziś ogłoszenie o statystach poszukiwanych do nowego klipu. Wiadomo więc, że ze strony Rahima i Fokusa to nie koniec nowości. Aby ich nie przegapić, najlepiej śledzić nasz serwis i subskrybować MaxFloRecTV na YT, klikając tutaj: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1.

Na swoim nowym krążku Pokahontaz powróci do korzeni. Choć „REset” będzie już 4. pełnoprawnym albumem w dyskografii zespołu, to 1. nagranym w duchu lat 90. Za jego klasyczne brzmienie odpowiadać będzie wrocławska ekipa producencka White House. Wydawnictwo z bonusami cały czas dostępne jest w przedsprzedaży na https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)