Ed Sheeran Evening w Starej Piwnicy!

Serdecznie zapraszamy 29 listopada na Ed Sheeran Evening!
Gospodarzem muzycznego wieczoru w klubie Stara Piwnica będzie Michał Krawczyk – uczestnik VI edycji programu The Voice of Poland w drużynie Piaska, a później Edyty Górniak.
Michał Krawczyk to młody wokalista z Krakowa, fan spokojnej, poruszającej serca i grającej na emocjach muzyki. Miłośnik akustycznych brzmień.
Podczas Ed Sheeran Evening Michał zaprezentuje te bardziej i mniej popularne piosenki znanego wokalisty.
Michał Krawczyk o sobie:
„Każdy ma swój sposób na odnalezienie się w świecie, mi pomaga w tym muzyka, zarówno ta, którą tworzę, jak i covery przeze mnie wykonywane. Niezwykłą radość i satysfakcję daje mi możliwość dzielenia się z innymi tym, co robię. Uczestniczyłem w 6. edycji programu The Voice of Poland, gdzie udało mi się dojść do Nokautów (runda 3). To utwierdziło mnie w przekonaniu, że muzyka jest nieodłączną częścią mnie i mojego życia. Codziennie się rozwijam i tworzę materiał na swoją pierwszą EPkę którą zamierzam wydać w niedalekim czasie. Najbardziej inspiruje mnie twórczość Eda Sheerana, Birdy oraz Coldplay ale niestraszne mi pozostałe gatunki muzyczne coveruję również akustyczne wersje klubowych piosenek. Szkolę się w obsłudze loop station, która otwiera wiele nowych możliwości takich jak np. stworzenie bazy całej piosenki (perkusja, gitara, chórki) za pomocą odgłosów gitary i wydobycia z niej odpowiedniego brzmienia. Najpopularniejszym przykładem takich występów są koncerty Eda Sheerana, gdzie on sam, jego gitary, dwa mikrofony i loop station potrafią porwać publiczność na dwie godziny.
Posłuchajcie występów Michała:
Przesłuchania w ciemno, TVoP: https://www.youtube.com/watch?v=a0EJc5MAFKU
Ed Sheeran – Autumn Leaves: https://www.youtube.com/watch?v=wYrwDvkWkHY
29.11.17 godz.20:00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
ED SHEERAN EVENING
bilety: 20 zł – 50 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu
Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
rezerwacje: bilety@o2.pl