„The Magic of Santana” – przeboje Carlosa Santany w oryginalnym brzmieniu!

wROCKfest.pl zaprasza 11 marca na niepowtarzalny koncert „The Magic of Santana z udziałem członków zespołu Carlosa Santany.

Największe przeboje Carlosa Santany w oryginalnym brzmieniu usłyszymy w wykonaniu supergrupy The Magic of Santana”, w skład której wchodzą m.in. Alex Ligertwood (wokal i gitara w zespole Santany w latach 1979-1994), Tony Lindsay (wokal w zespole Santany w latach 1994-2015) oraz Richard Baker (klawisze w zespole Santany w latach 1980-1982).

Zaczęło się od wspólnej wizji wizji tego ducha muzycznego, z którym Carlos Santana urzeka publikę od czasów Woodstocku. Szeroki wybór jego ulubionych piosenek powinien inspirowa

słuchaczy i zabiera

ich w podróż poprzez dzieła tego wyjątkowego artysty

Carlos Santana jest jednym z niewielu muzyków, których utwory od pięciu dekad są wciąż przebojami: w latach 60, 70, 80, 90 i obecnie. Znajdziemy w nich elementy muzyki latynoskiej, rocka, bluesa, jazzu, funku i innych nurtów. To jest „magia” Carlosa Santany, która odurza i zachwyca fanów na całym świecie.

Muzycy, których zespół zawiązał się w Hamburgu, mają za sobą lata doświadczeń w grupach różnych gatunków. Specyficzne brzmienie gitary Carlosa Santany będzie podczas The Magic of Santana” wiernie oddane przez Gerda Schluetera. Gerd posta

i muzykę Santany znał już w latach dzieciństwa, a w końcu poznał osobiście Carlosa i jego zespół w Stanach Zjednoczonych. Do teraz są ze sobą w kontakcie. Klawiszowiec, Jens Skwirblies, który również był pod wpływem muzyki Santany od swoich najwcześniejszych lat, wprowadza doskonałe uzupełnienie do gitary Gerda. Pulsująca perkusja jest istotnym elementem utworów Santany. Trzech perkusjonistów: Andreas Rohde na timbalesach, Juergen Pfitzinger oraz Pablo Escayola grający na bongosach i kongach. wprowadzają typowe dla Santany brzmienia latynoskie. Perkusista Oliver Steinwede i basista Martin Hohmeier nadają The Magic of Santana rytm. Całość brzmienia uzupełniają wokaliści Tom Friedlaender oraz Olli Schroeder grający również na gitarze.


„The Magic of Santana” zawiera najwa
żniejsze dzieła Santany usłyszymy wiele utworów z legendarnych albumów, takich jak Abraxas, Santana III, Moonflower, Marathon i Zebop!.

Ten wieczór będzie „Supernatural”!

Rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych!

11.03.18 godz. 19.00 B.F.Impart, ul. Mazowiecka 17

THE MAGIC OF SANTANA

bilety: 150 zł – I miejsca, 120 zł – II miejsca, 90 zł – III miejsca, 70 zł – miejsca stojące, 50 – wejściówki stojące (studenci i uczniowie)

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce

oraz w serwisach: www.wrockfest.pl/bilety-online/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl