FIFTH HARMONY wracają z nową płytą! Krążek “Fifth Harmony” z hitem “Down” w sprzedaży już 25 sierpnia!

Mutiplatynowy girlband Fifth Harmony ogłosił szczegóły nowej studyjnej płyty! Dziewczyny znane z hitów „Work From Home” czy ‘Worth It” na trzecim w karierze krążku zaprezentują się już 25 sierpnia – album zatytułowany po prostu „Fifth Harmony” zawierać będzie m.in. przebój „Down (feat. Gucci Mane)”, który wokalistki wykonały niedawno na żywo w programie Jimmy’ego Fallona (zobacz TUTAJ). Warto dodać, że „Down” jest najlepiej przyjętym i najszybciej sprzedającym się singlem Fifth Harmony w historii!

Nowy materiał powstał we współpracy ze stałymi partnerami, nowymi siłami napędowymi i DJami, jakimi jak Skrillex, Poo Bear, Monsters and Strangerz, Ester Dean, Ammo & Dallas K, , Sebastian Kole i The Stereotypes. W utworach współtworzonych przez Ally, Dinah, Lauren i Normani słuchacze będą mogli dostrzec artystyczną indywidualność każdej z pań, jak i wspólną siłę wokali, które fani Fifth Harmony znają i uwielbiają od lat.

Kwartet (do niedawna kwintet) Fifth Harmony to najpopularniejszy amerykański girlsband: ich ostatnia płyta z czerwca 2016 roku biła rekordy sprzedaży i przyniosła hity ‘Work From Home’ (5 x Platyna w USA), „All In My Head (Flex)” (Platyna) i „That’s My Girl”. Dziewczyny zgarnęły też liczne nagrody, potwierdzające zaangażowanie  miłość fanów na całym świecie – m.in. American Music Awards, Nickelodeon Kids Choice Awards czy MTV Video Music Awards. Wydany rok wcześniej debiutancki krążek FH przyniósł hity „BO$$”, „Sledgehammer” i „Worth It”, który był również jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych w 2015 roku.

Źródło: Sonymusic.pl