Bob One & Bas Tajpan z nowym klipem już na MaxFloRecTV

Teledysk do „Jakby już nie miało być jutra” zwiastuje nowe, wspólne wydawnictwo artystów

Dziś, 20.07, do sieci trafił klip do premierowego singla duetu Bob One & Bas Tajpan. – „Jakby już nie miało być jutra” to numer nagrany zupełnie spontanicznie. Zapowiadamy nim jednak coś większego – mówi Bob One. – Pracujemy z Basem nad wspólnym materiałem. To będzie odskocznia od tego, co robimy w tej chwili solowo

Teledysk do „Jakby już nie miało być jutra” to 1. wspólny klip spod szyldu Bob One & Bas Tajpan od czasu „Daj z siebie wszystko”. Jego realizacją zajął się Michał Sulich z grupy filmowej Salty Skills. Zdjęcia z drona wykonał DJ Roka. Nagranie utworu zarejestrowano w kultowym MaxFloStudio w Katowicach. Za bit odpowiada sam Bob One.

Najnowszy singiel artystów jest spontanicznym zwiastunem ich kolejnego wspólnego projektu. – To będzie odskocznia od tego, co robimy w tej chwili solowo. Bas ostatnio nagrywa klasyczne reggae, ja bardziej rapowe rzeczy, a na tym materiale odbijemy trochę od jednego i drugiego – zapowiada Bob One.

Na MaxFloRecTV lato w pełni jednak nie tylko za sprawą czwartkowej premiery. Tydzień temu Pokahontaz uraczyło nas klipem do numeru „Stawiam dziś”. Rahim mówił o nim jako o „stosunkowo lekkim w odbiorze, w dobrym tego słowa znaczeniu, singlu”. Powiedział też: – Może w klipie nie ma słońca, plaży i wody, ale uznaliśmy, że klimatycznie to dobry utwór na wakacje.

Dzisiejsza nowość, „Jakby już nie miało być jutra”, dostępna jest już jako MP3 na www.maxflosklep.pl. Więcej szczegółów dotyczących nowego projektu duetu Bob One & Bas Tajpan już wkrótce na naszych łamach oraz na www.MaxFlo.pl.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)