RITA ORA POWRACA Z NOWYK KAWAŁKIEM YOUR SONG!

Rita Ora powraca w wielkim stylu z nowym gorącym singlem Your Song!

Dziś premiera utworu, który artystka wydaje pod skrzydłami Atlantic Records.

Przy piosence współpracowały największe gwiazdy. Swój muzyczny wkład do Your Song miał Ed Sheeran i Steve Mac!

Your Song to popowy zawrót głowy, który już po pierwszym przesłuchaniu pozostaje w pamięci. Utwór w niezwykle klimatyczny sposób oddaje przejście między marzeniami i rzeczywistością. Jak tłumaczy sama Rita Ora:

Your Song zawiera w sobie wszystko co chciałam przekazać: to piosenka pełna pozytywnej energii, która opowiada o sile i poczuciu spełnienia, kiedy wszystko w życiu idzie w dobrym kierunku. W tej chwili właśnie tak się czuję. Nagrywanie z Edem i Stevem było niesamowite! Współpraca z najbardziej utalentowanymi songwriterami naszych czasów to wspaniałe doświadczenie. Przyjaźnimy się z Edem od dzieciaka, kolaboracja z nim przy moim pierwszym singlu to coś absolutnie wyjątkowego”.

Rita Ora umieściła na swoim Instagramie post zapowiadający swoją współpracę z Edem. Był to najczęściej oglądany film na jej stronie. Jak widać, fani ze zniecierpliwieniem wyczekiwali efektów pracy tego muzycznego duetu.

Your Song to pierwszy kawałek z nadchodzącego albumu Rity Ory, który będzie miał premierę pod koniec roku. Nowy utwór odzwierciedla jak bardzo artystka dojrzała muzycznie. Jak mówi: “Chciałam aby słuchacze docenili i usłyszeli mój głos. Pierwszą płytę nagrałam mając 19 lat. Nad tym krążkiem pracuję od kiedy skończyłam 25 lat. Od tego czasu w moim życiu zaszło wiele zmian zarówno na tle profesjonalnym jak i prywatnym, co pozwoliło mi rozwinąć się jako artystce”.

 

Swój debiutancki album “Ora” Rita wydała w 2012. Krążek zawierał takie hity Hot Right Now, RIP oraz How We Do.  Utwór I Will Never Let You Down długo utrzymywał się na pierwszym miejscu listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Natomiast Black Widow, który nagrała w kolaboracji z artystką Iggy Azaleą, znalazł się w TOP 3 na liście przebojów w Stanach Zjednoczonych. Od wydania swojej pierwszej płyty Rita nie przestała występować. Pojawiła się między innymi na scenie Glastonbury oraz w Białym Domu!

W przeciągu ostatnich paru lat Rita Ora mogła pochwalić się wieloma osiągnięciami pozamuzycznymi. Wcieliła się w rolę jurora w brytyjskich edycjach popularnych talent show takich jak The Voice oraz The X Factor. Gościnnie pojawiła się w amerykańskim programie America’s Next Top Model. Wystąpiła również w trylogii Pięćdziesiąt twarzy Greya jako Mia Grey, siostra Christiana Greya. Wkrótce w kinach pojawi się film Wonderwell, w którym Rita zagra rolę stylowej Yany. Artystka na tym nie poprzestała i wkroczyła również do świata mody. Zaprojektowała kolekcje dla takich marek jak Adidas czy Tezenis oraz została ambasadorką Rimmel.